Service overview | Alfa Laval

Paslaugos jūsų sėkmei

Kreipdamiesi į "Alfa Laval" dėl paslaugų ir atsarginių dalių, patirsite pasirengimą ir patikimumą, kurie taupo jūsų laiką ir pinigus, kartu atsakingai rūpindamiesi sauga ir aplinka. Kartu su neprilygstamu gaminių ir taikymo išmanymu, todėl daugelis renkasi "Alfa Laval" kaip savo paslaugų partnerį. Mūsų ekspertai yra jūsų turtas, nenuilstamai dirbantys, kad užtikrintumėte našumą ir ramybę.

Looking for a specific service?

service-960x480.jpg

.

Techniniai dokumentai

Naudodamiesi mūsų tiksliais techniniais dokumentais galėsite užtikrinti tinkamą įrangos naudojimą kasdienėje veikloje ir teisingai atlikti techninės priežiūros procedūras. Turint reikiamą dokumentaciją taip pat lengviau atlikti sertifikavimą ir auditą, kai to reikia, ir sutrumpėja atsarginių dalių užsakymo laikas. 

Rasti techninę dokumentaciją

.

Trikčių šalinimas

Mūsų kvalifikuoti ir patyrę gedimų šalintojai tiesiogiai padeda išspręsti bet kokią su jūsų įranga susijusią problemą. Dirbdami vietoje arba nuotoliniu būdu, jie suranda neplanuotų išjungimų priežastis ir padeda jums užtikrinti geriausią įmanomą įrangos veikimą. Kreipkitės į mus dėl avarinių paslaugų dabar. 

Informacija apie trikčių šalinimą

.

Mokymas

Įsigydami "Alfa Laval" įrangą, jūs perkate patikimumą. Tačiau jūsų ramybė lygiai taip pat priklauso nuo įrangos operatorių. Mūsų įžvalgūs mokymo ekspertai ugdo ir tobulina jų kompetenciją, kad galėtumėte mažiau nerimauti - ir pasiekti daugiau. 

Peržiūrėkite mūsų kursus

PB training

.

Atsarginės dalys

Naudodami originalias "Alfa Laval" atsargines dalis, pirmiausia rūpinatės našumu. Mūsų dalys, pagamintos naudojant originalios įrangos gamintojo žinias ir tikslumą, užtikrina funkcionalumą ir veikimo laiką, todėl pailgėja įrangos eksploatavimo laikas ir sumažėja nuosavybės išlaidos. Mes jas laiku pristatome visame pasaulyje per savo stiprų logistikos tinklą.

Susisiekite su mumis dėl atsarginių dalių

Spare parts banner 640x360.jpg

.

Paslaugų pasiūla

"Alfa Laval" 360° paslaugų portfelis

"Alfa Laval 360° Service Portfolio" paslaugos ir sprendimai padeda jums gauti geriausią investicijų į įrangą grąžą per visą jos gyvavimo ciklą. Bendradarbiaujame su jumis visais aspektais - nuo paleidimo, techninės priežiūros ir palaikymo iki tobulinimo ir stebėsenos paslaugų laikui bėgant. 

Pasirengimas, patikimumas ir atsakomybė

Mes stengiamės būti pasiruošę, kai mūsų prireikia, ir pasirūpinti, kad jūsų įranga būtų parengta darbui. Vykdome savo pažadus ir užtikriname, kad jūsų įranga veiktų taip, kaip žadėta. Rimtai rūpinamės žmonių ir aplinkos apsauga, todėl ir jums tai padaryti lengviau. 

Paslaugų sutartys

"Alfa Laval" aptarnavimo sutartys - tai individualūs aptarnavimo sprendimai, kuriuose derinamos bet kurios mūsų paslaugos, atsižvelgiant į konkrečius jūsų poreikius. Siekiant maksimaliai padidinti našumą ir sumažinti eksploatacines išlaidas, šios sutartys suteikia jums ramybę, nes sumažina netikėtų gedimų riziką. Be to, jie suteikia jums visišką techninės priežiūros biudžeto kontrolę.

Sužinokite daugiau apie "Alfa Laval" paslaugų sutartis

"Alfa Laval" aptarnavimo sutartys suteikia jums:

  • Maksimalus veikimo laikas
  • Trumpas atsipirkimo laikas
  • Visiška techninės priežiūros biudžeto kontrolė