"Alfa Laval" įrangos aptarnavimas

Dėl mūsų inžinierių patikimumo ir pasirengimo "Alfa Laval" servisas padeda išlaikyti reikiamą įrangos veikimo lygį ir sumažinti įrangos prastovas. Mūsų ekspertai, teikiantys paslaugas tiek aptarnavimo centre, tiek pas klientą, turi neprilygstamų žinių apie gaminius ir jų taikymą. Būtent todėl tiek daug žmonių renkasi "Alfa Laval" servisą.

Susisiekite su mumis: +48 22 336 6464, poland.info@alfalaval.com

arba užpildykite formą ir mes su jumis susisieksime: Užpildykite formą

Ar ieškote konkrečios paslaugos?

Šilumokaičių aptarnavimo paslaugos

"Alfa Laval" šilumokaičių aptarnavimo paslaugos apima: plokštelinių šilumokaičių, plokštelinių šilumokaičių rėmų, šildytuvų, plokštelinių aušintuvų ir pasterizatorių atnaujinimą ir priežiūrą. Teikdama šilumokaičių aptarnavimo paslaugas, bendrovė taip pat siūlo plokštelinių šilumokaičių, šildytuvų, plokštelinių aušintuvų ir pasterizatorių valymą.

Spauskite mygtukus žemiau ir sužinokite plačiau apie kiekvieno šilumokaičio aptarnavimo paslaugas:

"Compabloc" aptarnavimas "Contherm" aptarnavimas 

Plokštelinių šilumokaičių aptarnavimas

Plokštelinių šilumokaičių aptarnavimas - maisto pramonė

Spiralinio šilumokaičio aptarnavimas

Dekanterių aptarnavimas

"Alfa Laval" dekanterių aptarnavimas apima dekanterio ir rotacinio bloko išmontavimą, atskirų komponentų cheminį valymą bei mechaninį valymą slėginiu plovimo įrenginu. Dekanterių aptarnavimo metu atliekama patikra, kurios metu pagal "Alfa Laval" standartus patikrinamas atskirų dekanterių komponentų nusidėvėjimas ir nustatoma, ar juos reikia remontuoti arba keisti. Tolesni dekanterių aptarnavimo etapai: besisukančių blokų balansavimas, surinkimas ir paruošimas transportavimui.

Į "Alfa Laval" dekanterių aptarnavimo paslaugas taip pat įeina įrangos bandymai, skirti patikrinti įrangos optimalumą kliento reikmėms.

Spauskite mygtuką žemiau ir sužinokite išsamią informaciją apie dekanterio aptarnavimo paslaugas:

Dekanterių aptarnavimas

Separatoriaus aptarnavimo paslaugos

"Alfa Laval" teikiamos separatorių priežiūros paslaugos apima planinę techninę priežiūrą, būklės stebėjimą ir modernizavimą siekiant pagerinti našumą. Mūsų centrifugų aptarnavimo inžinieriai taip pat gali apmokyti operatorius, kaip eksploatuoti ir prižiūrėti sistemą, kad ji būtų maksimaliai efektyvi.

Spustelėkite žemiau esančius mygtukus ir sužinokite išsamią informaciją apie skirtingų separatorių kiekvienoje pramonės šakoje aptarnavimo paslaugas:

Separatorių aptarnavimas – biotechnologijų ir farmacijos pramonė

Separatorių aptarnavimas- procesų pramonė ir energetika

Separatorių aptarnavimas - gamybos pramonė

Separatorių aptarnavimas - maisto pramonė

 

Higieninių siurblių aptarnavimas

"Alfa Laval" higieninių siurblių aptarnavimas padeda užtikrinti maksimalų siurblių, naudojamų pieno, maisto, gėrimų, buitinės chemijos ir farmacijos pramonėje, veikimo laiką.

Siurblio aptarnavimo paslaugos apima: planinę techninę priežiūrą, kurios metu keičiami visi gamintojo remonto rinkiniuose atrinkti guminiai sandarikliai, taip pat pagrindinę techninę priežiūrą, kurią sudaro remontą reikalaujančių komponentų tikrinimas ir atnaujinimas.

Spustelėkite žemiau esantį mygtuką ir sužinokite daugiau apie siurblių serviso paslaugas:

Higieninių siurblių aptarnavimas

 

.

Techninė dokumentacija

Turint teisingus techninius įrangos dokumentus, sutrumpėja atsarginių dalių užsakymo laikas, užtikrinamas tinkamas kasdienis naudojimas ir priežiūra. Tinkama dokumentacija reiškia greitesnį įrangos sertifikavimą ir patikrinimą, kai to reikia.

Patikrinkite techninę dokumentaciją

.

Trikčių šalinimas

Mūsų patyrę ir kompetentingi gedimų šalintojai teikia skubią pagalbą vietoje arba nuotoliniu būdu, nustato neplanuotos prastovos priežastis ir užtikrina, kad įranga veiktų tinkamai.
Susisiekite su mumis dėl pagalbos šalinant trikdžius.

Informacija apie trikčių šalinimą

"Alfa Laval" aptarnavimo centras Lenkijoje, Lodzėje

"Alfa Laval Poland" aptarnavimo centras Lodzėje siūlo plokštelinių šilumokaičių ir dekanterių remontą, taip pat atskirų separatorių, suvirintų ir lituotų šilumokaičių, grandytų paviršių šilumokaičių, siurblių ir vožtuvų remontą. Mūsų specialistai testuoja įrangą, ir jos tinkamumą konkrečiam taikymui, diagnozuoja, konsultuoja ir teikia aptarnavimo paslaugas įrangos eksploatavimo vietoje. Paslaugos teikiamos klientams iš Lenkijos, Ukrainos, Baltijos ir kitų Europos šalių.

Sužinokite daugiau

.

"Alfa Laval" atsarginės dalys

Naudodami originalias "Alfa Laval" atsargines dalis galėsite padidinti našumą ir maksimaliai padidinti įrangos prieinamumą. Lengva prieiga prie įvairių patvarių aukščiausios kokybės atsarginių dalių sumažina bendras nuosavybės sąnaudas ir palaiko gerą įrangos būklę visą jos eksploatavimo laiką.

Susisiekite su mumis dėl atsarginių dalių

Spare parts banner 640x360.jpg

.

PB training

"Alfa Laval" mokymai

"Alfa Laval" mokymo kursai yra skirti įrangą valdančio personalo kvalifikacijos kėlimui, plėsti jų įgūdžiams bei motyvuoti. Tinkamas darbuotojų apmokymas turi įtakos tinkamam "Alfa Laval" sistemų ir įrangos naudojimui ir planingai priežiūrai, užtikrinant ilgą jų tarnavimo laiką. "Alfa Laval" mokymai taip pat didina darbuotojų saugumą.

Sužinokite daugiau

.

"Alfa Laval" 360° paslaugų portfelis

"Alfa Laval 360° Service Portfolio" paslaugos ir sprendimai padeda jums gauti geriausią investicijų į įrangą grąžą per visą jos gyvavimo ciklą. Bendradarbiaujame su jumis visais aspektais - nuo paleidimo, techninės priežiūros ir palaikymo iki tobulinimo ir stebėsenos paslaugų laikui bėgant. 

Pasirengimas, patikimumas ir atsakomybė

Mes stengiamės būti pasiruošę, kai mūsų prireikia, ir pasirūpinti, kad jūsų įranga būtų parengta darbui. Vykdome savo pažadus ir užtikriname, kad jūsų įranga veiktų taip, kaip žadėta. Rimtai rūpinamės žmonių ir aplinkos apsauga, todėl ir jums tai padaryti lengviau. 

"Alfa Laval" aptarnavimo paslaugų sutartys siūlo:

  • Ilgesnį darbo laiką
  • Trumpas atsipirkimo laikotarpis
  • Visiška paslaugų biudžeto kontrolė

"Alfa Laval" aptarnavimo paslaugų sutartys

"Alfa Laval" serviso paslaugų sutartys apima individualų aptarnavimą. Sutartys sukurtos taip, kad maksimaliai padidintų efektyvumą, sumažintų eksploatavimo išlaidas ir apribotų netikėtų gedimų riziką. Aptarnavimo paslaugų sutartys taip pat suteikia galimybę visiškai kontroliuoti įrangos priežiūros biudžetą.

Sužinokite daugiau apie aptarnavimo paslaugų sutartis