"Alfa Laval" kanalų partnerių programa

Kartu auginame savo verslą

Kiekvienas mūsų kanalo partneris mums yra svarbus. Jie yra pagrindinė mūsų verslo dalis, padedanti mums įsitvirtinti pasaulinėje rinkoje. Todėl esame pasiryžę padėti kiekvienam savo kanalo partneriui augti.

Tapę "Alfa Laval" įgaliotuoju, sertifikuotu arba meistriškuoju kanalo partneriu, gausite įrankius ir paramą, kurie padės plėsti verslą iš naujų ir esamų klientų. 

Abipusis augimas

Mūsų kanalų partnerių programa skirta kurti stabilias partnerystes, kurios ilgainiui išlieka pelningos. Tai pasiekiama užtikrinant konkrečius verslo rezultatus!

Alfa Laval Authorized IntegratorĮgaliotas

Įgaliotojo partnerio lygis suteikia galimybę naudotis naujais įrankiais, kurie padeda jūsų verslui veikti efektyviau ir suteikia jūsų darbuotojams naujų įgūdžių, o jūsų laiko ir išteklių poreikis yra ribotas.

Alfa Laval Certified Service PartnerSertifikuota

Žengti žingsnį ir tapti sertifikuotu partneriu reiškia suartinti mūsų įmones ir sukurti naujas abipusio augimo galimybes. Kai tampate sertifikuotu partneriu, parengiame verslo planą, kuriame išsamiai nurodomi būsimi augimo tikslai ir plėtros veiksmai.

Alfa Laval Master DistributorMeistras

Tapti pagrindiniu partneriu reiškia aukšto lygio abipusį bendradarbiavimą. Tai suteikia galimybių, kurias gali suteikti tik pasaulinės rinkos lyderis. Mūsų specialistai glaudžiai bendradarbiauja su pagrindiniais partneriais, kad sustiprintų jūsų pozicijas rinkoje. Tai apima specialiai pritaikytus, išsamius mokymus, kurie padeda jūsų pardavimų pastangoms, nes jūsų darbuotojai gerai išmano "Alfa Laval" gaminius ir paslaugas.

Atraskite naujas verslo galimybes

Jei norite susisiekti su mūsų kanalų vadybininkais ir sužinoti daugiau apie "Alfa Laval" kanalų partnerių programą, apsilankykite svetainėje Susisiekite su mumis.

Plėskite savo verslą

Growing our businesses together - Alfa Laval channel partner programmeKiekvienas mūsų kanalo partneris mums yra svarbus. Jie yra pagrindinė mūsų verslo dalis, padedanti mums įsitvirtinti pasaulinėje rinkoje. Todėl esame pasiryžę padėti kiekvienam savo kanalo partneriui augti.

Norite sužinoti daugiau?

Susisiekite su mumis

"Alfa Laval Anytime" - mūsų e. verslas

"Alfa Laval Anytime" yra "Alfa Laval" e. verslas, kuriame pateikiama informacija ir įrankiai, skirti mūsų kanalų partneriams.

Prie internetinio įrankio prisijungę kanalo partneriai kontroliuoja savo klientų užsakymus visoje pristatymo grandinėje. Užsakymų informaciją galima patikrinti realiuoju laiku, o nauji užsakymai gamyklą pasiekia per kelias sekundes.

"Alfa Laval Anytime" leidžia užsakyti gaminius pagal gaminio numerį ir sukonfigūruotus gaminius per tą pačią pirkimo internetu sesiją, taip pat apima lengvai valdomą konfigūravimo įrankį.

Dar neprijungti kanalo partneriai gali kreiptis į vietinį "Alfa Laval" atstovą.

Alfa Laval Anytime

.

Tapkite „Alfa Laval“ partneriu

Esame į klientus orientuota organizacija, teikianti kokybiškus produkcijos ir aptarnavimo paslaugų pasiūlymus verslui visame pasaulyje. Įgyvendindami savo įsipareigojimus, sukūrėme specialią Partnerių programą, kurios tikslas yra tiekti sėkmingus sprendimus klientams ir augti kartu.

People talking