Valymo paslaugos

Įrangos eksploatavimo laiko prailginimas

Įrangos švaros palaikymas gali būti gyvybiškai svarbus veiklos procesų efektyvumui. Teikdami valymo paslaugas atkuriame optimalią technologinių paviršių būklę, todėl sumažėja techninės priežiūros išlaidos ir pailgėja įrangos eksploatavimo laikas. O taupydami energiją, galite sumažinti ir eksploatavimo išlaidas.

Valymo paslaugos visiems poreikiams

"Alfa Laval" siūlo įvairias valymo vietoje (CIP) sistemas ir valiklius, specialiai sukurtus ir pritaikytus veiksmingai šalinti nuosėdas iš šilumos perdavimo, atskyrimo ir gėlo vandens generatorių įrangos.

Naudojame tik kruopščiai sukurtas ir aplinkai nekenksmingas chemines medžiagas.

Valymo vietoje sistemos

Rinkitės iš plataus "Alfa Laval" CIP modulių ir sistemų, pagamintų iš nerūdijančiojo plieno arba polietileno, asortimento, skirto patiems mažiausiems moduliams.

Taip pat galime suprojektuoti CIP sistemas jūsų labai dideliems šilumokaičiams arba pavojingoms zonoms, kuriose reikalinga sprogimui atspari įranga.

Valymo chemikalai

Kad būtų užtikrintas saugus nepageidaujamų teršalų pašalinimas nuo įrangos paviršių, "Alfa Laval" rekomenduoja specialiai sukurtas netoksiškas valymo priemones, kurios nedaro didelio poveikio aplinkai. Jos buvo kruopščiai išbandytos mūsų laboratorijoje, kad būtų užtikrinta, jog nebus paveiktos tarpinės ir šildymo paviršių medžiagos. 

Kitos cheminės medžiagos

Be cheminių valymo priemonių, "Alfa Laval" taip pat siūlo kitų cheminių medžiagų, skirtų separatorių efektyvumui didinti, ir cheminių medžiagų, skirtų geriamojo vandens tvarkymui. Jos specialiai sukurtos naudoti su mūsų greitaeigiais separatoriais ir vandens gėlinimo įrenginiais.

Kaip tai veikia

Mūsų ekspertai:

  • Rekomenduokite valymo tirpalus, priklausomai nuo įrangos ir naudojimo būdo.
  • Teikti ne "Alfa Laval" įrangos valymo paslaugas
  • Teikti valymo paslaugas laive arba vietoje

 

Ar ieškote konkrečios paslaugos?

cleaning services 640x360

10 patarimų, kaip palaikyti geriausią "Alfa Laval" įrangos techninę būklę