"Alfa Laval" nuotolinis valdymas

Užtikrinkite nuolatinę veikimo trukmę naudodami nuotoliniu būdu valdomus aptarnavimo veiksmus

"Alfa Laval" ekspertai greitai reaguoja į jūsų paslaugų poreikius, net ir sunkiausiais laikais. Naudodamiesi "Alfa Laval" nuotolinio vadovavimo paslauga, galite gauti tiesioginę pagalbą iš mūsų ekspertų, kurie nuotoliniu būdu padės jūsų komandai rasti sprendimą. Tai padeda sumažinti prastovas arba visiškai jų išvengti, nesant būtinybės atvykti fiziškai. 

Naudojant "Alfa Laval Remote Guidance" taip pat galima sumažinti anglies dvideginio pėdsaką, taip prisidedant prie jūsų tvarumo tikslų įgyvendinimo. Užtikriname, kad jūsų duomenys platformoje būtų saugūs ir patikimai saugomi. 

Ar ieškote konkrečios paslaugos?

Remote guidance 640x360.jpg

Kaip tai veikia

"Alfa Laval" nuotolinio vadovavimo įrankis leidžia naudotojams bendrauti ir bendradarbiauti realiuoju laiku, nepaisant to, kad jie yra skirtingose vietose. Ji sukuria papildytosios realybės aplinką, kurioje dialogai, rankų gestai, nejudantys vaizdai, telestratingas (skaitmeninis eskizavimas) ir realūs objektai, įterpti į vaizdą, gali būti naudojami paslaugų veiksmams nukreipti. 

Paslaugų apimtis

"Alfa Laval" nuotolinis valdymas gali būti naudojamas su dauguma "Alfa Laval" įrangos. Šią paslaugą galite gauti su abonementu, kuris padeda sumažinti administravimo išlaidas. Arba galime padėti jums teikti nuotolinio orientavimo paslaugas pagal poreikį. Norėdami sužinoti daugiau apie tai, kokie paketai geriausiai atitinka jūsų poreikius, kreipkitės į vietinį biurą.