Energybanner
Energybanner 640x360

Tvarumas

"Alfa Laval" stengiasi optimizuoti gamtos išteklių naudojimą tiek savo, tiek klientų veikloje.

Dvi tvarumo pusės

Verslo principai

"Alfa Laval" verslo principai, mūsų Elgesio kodeksas, apibūdina, kaip mes veikiame visuomenėje ir kartu siekiame savo verslo tikslų. Keturi principai: socialinis, verslo sąžiningumo, aplinkosaugos ir skaidrumo apima pagarbą mūsų darbuotojų ir bendruomenių, kuriose veikiame, žmogaus teisėms ir mūsų darbą siekiant mažinti poveikį aplinkai.

 

Skaitykite apie mūsų verslo principus

Verslo galimybės

"Alfa Laval" tvarumas taip pat susijęs su verslo galimybių išnaudojimu. Mūsų gaminiai ir sprendimai naudojami vandeniui valyti, energijos vartojimo efektyvumui didinti, anglies dioksido išmetimui mažinti ir aplinkos taršai mažinti, taip pat maistui šildyti, vėsinti, atskirti ir transportuoti. Kitaip tariant, tvarumas yra mūsų verslo pagrindas.

 

Skaitykite apie mūsų verslo galimybes

Spartesnis perėjimas prie anglies dioksido neutralumo ir žiediškumo

"Alfa Laval" suteikia galimybę klientams maisto, jūrų ir energetikos pramonėje įveikti dabartinius ir būsimus aplinkosaugos iššūkius - daugiau apie tai ir apie tai, kaip sprendžiame savo tvarumo iššūkius, skaitykite mūsų 2020 m. tvarumo ataskaitoje. Kreipkitės į sustainability@alfalaval.com ir praneškite mums, ką manote!

plant with bubble 640x360

Indėlis į JT visuotinius tikslus

Jungtinės Tautos patvirtino 17 darnaus vystymosi tikslų iki 2030 m., vadinamųjų visuotinių tikslų, kuriuos pasaulio lyderiai įsipareigojo įgyvendinti. Šiems tikslams pasiekti labai svarbus tarpsektorinis pilietinės visuomenės, akademinės bendruomenės ir verslo bendruomenės bendradarbiavimas. Pagrindinė "Alfa Laval" veikla stipriai prisideda prie daugelio Pasaulinių tikslų įgyvendinimo.

SDG Wheel v2

Tvarių sprendimų spartinimas

Įsivaizduokite tvaresnį pasaulį. Pasaulį, kuriame reikia mažiau, kad būtų pagaminta dar daugiau. Pasaulį, kuriame efektyviai patenkiname didėjančius energijos poreikius ir kartu mažiname išmetamo CO2 kiekį. Įsivaizduokite pasaulį, kuriame galime išnaudoti gamtos išteklių galią ir kartu juos tausoti. Bendrovėje "Alfa Laval" mes ne tik įsivaizduojame šį pasaulį. Mes jį kuriame kartu su savo klientais ir partneriais.

Accelerating sustainable solutions-vignette640x360

Istorijos ir atvejai