Tvarių sprendimų spartinimas

Įsivaizduokite tvaresnį pasaulį. Pasaulį, kuriame reikia mažiau, kad būtų pagaminta dar daugiau. Pasaulį, kuriame efektyviai patenkiname didėjančius energijos poreikius ir kartu mažiname išmetamo CO2 kiekį. Įsivaizduokite pasaulį, kuriame galime išnaudoti gamtos išteklių galią ir kartu juos tausoti.

Bendrovėje "Alfa Laval" mes ne tik įsivaizduojame šį pasaulį. Mes jį kuriame - kartu su savo klientais ir partneriais. Nepaliaujamai diegdami inovacijas, spartiname perėjimą prie efektyvesnių, švaresnių energijos sprendimų ir skatiname žiedinės ekonomikos plėtrą. Mūsų gilios pramonės žinios leidžia mums optimizuoti klientų procesus, įveikti sudėtingiausius iššūkius ir toliau kasdien kurti geresnį pasaulį.

Dirbdami kartu, spartiname perėjimą prie tvarių sprendimų. Viskas priklauso nuo pažangos į priekį - jūsų verslui, jūsų žmonėms ir planetai, kuria visi dalijamės.

cleantech_symbol_640x360.png

Partnerystė siekiant pagreitinti jūsų tvarius sprendimus

"Alfa Laval" dešimtmečiais kaupta patirtis ir unikali kompetencija, leidžia pastebėti naujas galimybes geresniam jau esamų technologinių procesų išnaudojimui. Sužinokite, kaip mūsų sprendimai ir parama, kurią galime pasiūlyti kaip jūsų partneriai, gali padėti jūsų verslui augti tinkamu būdu ir išnaudoti visą tvarų potencialą.

Mūsų ekspertai jums parodys kelią

"Alfa Laval" švariųjų technologijų verslo plėtros vadovė Madeleine Gilborne papasakos apie mūsų darbą švarios energijos, energijos vartojimo efektyvumo ir žiedinės ekonomikos srityse. Bendradarbiaudami su "Alfa Laval" galėsite susisiekti su tokiais pirmaujančiais pramonės ekspertais, kaip Madeleine, kurie padės paspartinti jūsų veiklos tvarumą.

Mūsų pasaulinis iššūkis - anglies dioksido išmetimo mažinimas

Dekarbonizacijos iššūkis yra dvejopas: vienu metu turime patenkinti sparčiai augančius energijos poreikius, bet tuo pačiu sumažinti išmetamo CO2 kiekį, kad būtų pasiekti Paryžiaus susitarimo dėl klimato kaitos tikslai.

Kaip matyti iš šios diagramos, dabartinis mūsų kursas toli gražu nėra toks, kokio reikia. Norint pasiekti Paryžiaus tikslą - iki 2050 m. apriboti pasaulinės temperatūros kilimą iki 1,5 °C - reikės laikytis "darnaus vystymosi" scenarijaus. Tačiau verta pažymėti, kad energijos poreikiai per tą patį laikotarpį turėtų išaugti net 54 proc. Todėl nė vienas paprastas sprendimas negali pakeisti pasaulinės energetikos sistemos. Reikės derinti technologijas ir kuro rūšis.

"Alfa Laval" turi patirties ir žinių padėti jums pereiti prie efektyvaus energijos vartojimo, švarios energijos ir žiedinės ekonomikos sprendimų. Skaitykite daugiau toliau arba susisiekite su mumis šiandien.


Susisiekite su mumis

 

 

cleantech-WHE-chart-final.png

Energijos vartojimo efektyvumas

Kaip "Alfa Laval" gali padidinti jūsų energijos vartojimo efektyvumą? Sužinokite, kaip mūsų sprendimai padeda sutaupyti 50 GW energijos per metus ir sumažinti išmetamo CO2 kiekį net 25 milijonais tonų. Tai yra 550 kartų daugiau nei pačios "Alfa Laval" išmetamo anglies dioksido kiekis.

Alfa Laval Sustainable solutions Energy efficiency

Švari energija

Ar esate pasiruošę atrasti rytojaus sprendimus ekologiško vandenilio gamybai, kuro elementams, anglies dioksido surinkimui ir energijos saugojimui? Spauskite čia ir sužinokite apie "Alfa Laval" sprendimus, padėsiančius paspartinti perėjimą prie švarios energijos.

Sustainable solutions Clean energy

Žiedinė ekonomika

Norite sužinoti, kaip "Alfa Laval" bendradarbiauja su partneriais ir klientais, siekdama užtikrinti, kad visi gamtiniai ištekliai būtų naudojami ir pakartotinai panaudojami kuo efektyviau? Susipažinkite su naujausiais mūsų sprendimais, skirtais žiediškumui skatinti.

Sustainable solutions Circular economy

Tvari partnerystė

Jūsų smalsumas yra mūsų smalsumas. Jūsų aistra yra mūsų aistra. "Alfa Laval" tiki, kad bendradarbiavimas ir tvirta partnerystė yra raktas į spartesnius rytojaus sprendimus. Jau daugiau nei šimtmetį tai yra mūsų nepaliaujamų inovacijų varomoji jėga. Šiandien tai skatina mūsų naujus pasiekimus energijos vartojimo efektyvumo, švarios energijos ir žiedinės ekonomikos srityse. Sužinokite, kaip mūsų sprendimai ir parama, kurią galime pasiūlyti kaip jūsų partneriai, gali padėti jūsų verslui augti tinkamu būdu, išnaudojant visą tvarumo potencialą.

Alfa Laval Sustainable solutions Sustainable partnership
.
Cleantech Herobanner 1920x480-final

Accelerating clean technologies

towards net zero

.

Sustainable solutions for a better world

Did you know that Alfa Laval contributes to 15 of the 17 UN Sustainability Goals? We not only offer solutions that respond to the needs of our customers, but also to those of our planet. Our latest Sustainability report documents the work we are doing to help create better everyday conditions for everyone.

Alfa Laval Sustainable solutions Sustainable solutions

Our award-winning HERE magazine

HERE is Alfa Laval’s online magazine and the recipient of the 2019 Swedish Publishing Prize. It brings you the latest insights, analysis and inspiration from our world and beyond. With a focus on how processes can be improved to save energy and protect the environment, HERE explores global and local challenges along with the innovations and solutions that can address them.

Alfa Laval Sustainable solutions HERE magazine

Susisiekite su mumis ir gaukite daugiau informacijos

Susisiekite su mumis šiandien, jei norite gauti daugiau informacijos apie mūsų tvarius sprendimus

Susisiekite su mumis

Ši informacija saugoma ir tvarkoma pagal mūsų privatumo politiką.