Laisvas aušinimas oru

Aušinimo bokšto pakeitimas sausu skysčio aušintuvu arba adiabatiniu aušintuvu yra puikus būdas panaikinti bakterijų dauginimosi vandenyje riziką. Tiesą sakant, kiekvienais metais vis daugiau šalių nustato teisinį reikalavimą pakeisti sistemą į higieniškesnę.

Kai sausu skysčiu aušinamas kondensatorius yra toli nuo aušintuvo, kad sistema tinkamai veiktų, į ją reikia įpilti daug glikolio. Norėdami tai išspręsti, galime įrengti tarpinį plokštelinį šilumokaitį ir sumažinti šią grandinę. Taigi, galite sutaupyti glikolio ir nereikalingų išlaidų!


Sužinokite daugiau! Susisiekite su mumis šiandien!

Free cooling with air.jpg

Aušinimas su šilumokaičiu

hvac_data_center_cooling_cooling_tower_chiller.jpg

Kai sausu skysčiu aušinamas kondensatorius yra toli nuo aušintuvo, naudojamas papildomas glikolis, kad viskas veiktų tinkamai. Šiuo atveju reikia labai daug glikolio, todėl jo sąnaudos taip pat didelės. Įrengus plokštelinį šilumokaitį, gerokai sumažės glikolio kontūras, todėl sumažės jūsų aušinimo sistemos tūris ir sąnaudos. Be to, plokštelinis šilumokaitis leis jums kontroliuoti saugomo kontūro temperatūrą, kad ji atitiktų našumą, ir padės išvengti kondensato susidarymo ant išorinių vamzdynų.

Kiekviename sistemos kontūre, kai temperatūra pasiekia rasos tašką, kyla natūrali kondensacijos rizika už terpės ribų. Šis kondensatas gali pažeisti jautrią duomenų centro vidinę zoną, todėl kuo daugiau kilpų jūsų sistemoje, tuo didesnė tikimybė, kad kils problemų.

Aušinimas be šilumokaičio

hvac_data_center_cooling_cooling_tower_chiller.jpg

Glikolis naudojamas sistemose, kuriose išoriniams vamzdynams kyla pavojus, kad aplinkos temperatūra nukris žemiau 0 °C/32 °F. Vis dėlto ciklo tūrio mažinimas turi daug privalumų, net jei aušinimo terpės užšalimas jūsų sistemai negresia.

Apsaugokite savo duomenų centrą šilumokaičiais

Naudojant skystį aušinimo sistemoje kyla daug pavojų. Todėl svarbu apsaugoti aušinimo kontūrų baltąsias erdves nuo užteršimo ir sumažinti nuotėkio riziką aplink elektrinius serverius.

"Alfa Laval" nuolat tobulina savo šilumokaičių konstrukciją, kad palengvintų šiuos iššūkius. Kad ši svajonė taptų realybe, sujungėme pasaulyje pirmaujančią patirtį duomenų centrų aušinimo srityje su patikrintais šilumokaičių sprendimais. Tai garantuoja didesnį patikimumą, nesumažinant reikiamo aukšto efektyvumo lygio.

Žiūrėkite šį vaizdo įrašą su mūsų ekspertu Cosimo Pecchioli ir sužinokite daugiau apie sunkumus, kylančius naudojant skysčius aušinimo sistemose, ir kaip juos išspręsti.

Plokštelinio ir rėminio šilumokaičio su tarpikliais privalumai

  • Tūrio izoliavimas
  • Sumažinkite glikolio kiekį aušinimo kontūre
  • Sumažinkite kondensacijos ir pažeidimų riziką duomenų centre
  • Sumažinkite gamybos aušinimo išlaidas
  • Sertifikuotas veikimas pagal AHRI taisykles

gphe_ahri.jpg

Sutaupoma įvairiais aspektais

Sauso arba adiabatinio oro aušintuvo derinimas su gerai suprojektuotu tarpikliniu plokšteliniu šilumokaičiu yra puikus būdas apsaugoti ir pagerinti duomenų centro ekonomiškumą bei tvarumą. Pavyzdžiui, naudojant AHRI sertifikuotus našumo šilumokaičius, energijos vartojimo efektyvumą (PUE) galima sumažinti 1 %. Tokiu pat kiekiu sumažės ir jūsų įrenginio anglies dioksido naudojimo efektyvumas (CUE). Be to, šilumokaitis leis atgauti šilumą, o tai neišvengiamai reiškia mažesnes OPEX. 


Susisiekite su mumis šiandien ir sužinokite daugiau

Atraskite žaliųjų IT ateitį su "Alfa Laval

"Alfa Laval" tiekia serverių patalpų vėsinimo sprendimus nuo pat pirmųjų interneto atsiradimo dienų. Šiandien siūlome platų duomenų centrų aušinimo sprendimų asortimentą, kurį palaiko pasaulinis aptarnavimo tinklas, kuriame dirba jūsų verslą suprantantys ekspertai. Bendradarbiaudami su mumis, kai pradedate planuoti savo duomenų centro projektą, galime padėti jums sukurti sistemą, kuri užtikrins maksimalų aušinimo efektyvumą ir patikimumą.


Peržiūrėkite mūsų kompleksinius duomenų centrų sprendimus

Norite sužinoti daugiau?

Norite sužinoti, kaip galime padidinti jūsų duomenų centro ekonomiškumą ir tvarumą naudodami pažangius aušinimo bokštų sprendimus, pagrįstus pirmaujančiomis plokštelinių šilumokaičių technologijomis? Susisiekite su mumis šiandien, ir mūsų ekspertai susisieks su jumis!

Ši informacija saugoma ir tvarkoma pagal mūsų privatumo politiką.