Aušinimas skysčiu

Duomenų centrų baltųjų erdvių aušinimo iššūkiai ir toliau tampa vis sudėtingesni. Visuomenėje sparčiai didėjantis poreikis gauti vis didesnį duomenų kiekį, kuris perduodamas didesniu greičiu, lemia eksponentiškai didėjantį energijos suvartojimą, o kartu ir efektyvesnio aušinimo poreikį. Tuo pat metu IT įmonės patiria vis didesnį spaudimą didinti energijos vartojimo efektyvumą ir dirbti tvariau.

Siekiant patenkinti šiuos poreikius, daugelyje duomenų centrų visame pasaulyje aušinimo skysčiu sistemos jau keičia tradicines aušinimo technologijas, ir tikimasi, kad ši tendencija išliks. "Alfa Laval" turi daug patirties, siūlydama vietos taupančius, labai efektyvius ir novatoriškus skystojo aušinimo sprendimus, įskaitant platų kompaktiškų lituotų ir sulydomų plokštelinių šilumokaičių asortimentą. Susisiekite su mumis šiandien ir sužinokite, kaip galime padėti įvairaus dydžio duomenų centrams įvairiomis klimato sąlygomis patenkinti jūsų aušinimo skysčiu poreikius!


Susisiekite su mumis šiandien!

Alfa Laval data center liquid cooling

Vienfazis tiesioginis aušinimas skysčiu

Single-phase direct-to-chip liquid cooling

Tiesioginio aušinimo sistemoje skystas aušinimo skystis tiesiogiai aušina karštus komponentus per šaltą plokštelę ant lusto. Plokštelės šilumokaitis, esantis už serverio stovo ribų, aušina skystą terpę, kurią darbo metu kaitina aušinimo skysčio paskirstymo blokas (CDU). Šilumokaitis veikia kaip grandinės pertraukiklis tarp terpių sistemose, sumažindamas reikalingą aušinimo skysčio kiekį ir taip užtikrindamas didesnį ekonomiškumą.

Vieno etapo įtraukiantis IT šasi

Single-phase immersive IT chassi

Vienfazėse panardinamosiose IT kamerose įrangą aušina dielektrinis skystis. Tai gali vykti pasyviai, per laidumą ir natūralią konvekciją, arba aktyviai pumpuojant skystį serveriuose. Šiuo atveju įkaitęs skystis teka per šilumokaitį vandens kontūre, kur vėl yra aušinamas. Šilumokaitis ir siurbliai gali būti įrengti serverio viduje arba išorėje, šoniniame įrenginyje.

Vienfazė panardinamoji vonia / atvira vonia

Single-phase immersive tub/open bath

Vienfazis panardinimas į vonią arba atvirą vonią, dar vadinamas aušinimu atviroje vonioje, reiškia, kad IT komponentai visiškai panardinami į stovo vidų, kur dielektrinis skystis arba aušinimo skystis sugeria šilumą. Tuomet šiluma perduodama į vienfazį arba dvifazį skystį per IT važiuoklę arba atvirą vonią. Yra dvi pagrindinės aušinimo skysčių kategorijos: angliavandeniliai ir fluorangliavandeniliai.

Dviejų fazių panardinanti vonia / atvira vonia

Two-phase immersive cooling

Dviejų fazių panardinamoji vonia ir (arba) atvira vonia naudoja komponentų šilumą žemos virimo temperatūros skysčiui pašildyti. Skystis virsta garais ir kyla, kol patenka į kondensatorių, esantį rezervuaro viršuje. Garai atvėsta, vėl pakeičia fazę į skystį, tada lietaus pavidalu krinta atgal ant komponento ir procesas prasideda iš naujo. Šio tipo sistemoje plokšteliniai šilumokaičiai gali būti naudojami kaip garintuvai arba kondensatoriai.liquid-to-liquid-bhe-featured-brands.jpg

Lituotų plokštelinių šilumokaičių privalumai aušinant skysčiu baltąją erdvę:

  • Siūlomas itin efektyvus energijos vartojimo sprendimas, užtikrinantis maksimalų tvarumą
  • Dėl kompaktiško ploto, optimizuotos plokščių konstrukcijos ir aukšto projektinio slėgio - idealus sprendimas naudoti su mažo GWP natūraliais šaldymo agentais
  • "Alfa Laval" patentuota lanksti "DynaStatic" paskirstymo sistema leidžia pasiekti didesnį efektyvumą naudojant bet kokį šaldymo agentą
  • "Alfa Laval" "FlexFlow" plokštelių konstrukcija užtikrina kanalų asimetriją, kurią galima pritaikyti pagal paskirtį
  • Visiškai perdirbama įranga užtikrina stiprų tiekimo grandinės žiediškumą
  • Visos jungiamosios detalės gali būti pritaikytos pagal užsakymą, kad būtų užtikrinta patikima sąsaja su jų analogu


Sužinokite daugiau

Atraskite žaliųjų IT ateitį su "Alfa Laval

"Alfa Laval" tiekia sprendimus serverių aušinimo patalpoms nuo pat pirmųjų interneto dienų. Šiandien siūlome platų duomenų centrų aušinimo sprendimų asortimentą, kurį palaiko pasaulinis aptarnavimo tinklas, sudarytas iš jūsų verslą suprantančių ekspertų. Jei pradėdami planuoti duomenų centro projektą bendradarbiausite su mumis, padėsime jums suprojektuoti sistemą, kuri užtikrins maksimalų aušinimo efektyvumą ir patikimumą.


Peržiūrėkite mūsų kompleksinius duomenų centrų sprendimus

Norite sužinoti daugiau?

Norite sužinoti, kaip galime padidinti jūsų duomenų centro ekonomiškumą ir tvarumą naudodami skysčio aušinimo sprendimus, pagrįstus pirmaujančiomis plokštelinių šilumokaičių technologijomis? Susisiekite su mumis šiandien, ir mūsų ekspertai susisieks su jumis!

Ši informacija saugoma ir tvarkoma pagal mūsų privatumo politiką.