Žaliavinės naftos perdirbimas

Didelis efektyvumas, mažos sąnaudos ir dėmesys tvarumui yra esminiai veiksniai, padedantys išlikti konkurencingiems naftos perdirbimo versle. "Alfa Laval" sprendimai naftos perdirbimo gamykloms siūlo paprastą būdą padidinti pelningumą, kartu užtikrinant maksimalų patikimumą ir produktų kokybę. Bendradarbiaukite su mumis ir pasinaudokite mūsų patirtimi ir žiniomis. Kartu su jūsų procesų inžinieriais mūsų ekspertai ras itin efektyvius sprendimus, kurie pakeis jūsų naftos perdirbimą iš esmės.

proud-engineer-in-front-of-oil-refinery-right

 

process experts discussing at table

Procesų optimizavimo paslaugos

Bendradarbiaudami su "Alfa Laval" galėsite naudotis įvairiomis procesų optimizavimo paslaugomis, apimančiomis visus projekto etapus - nuo pradinės idėjos kūrimo, galimybių ir pagrindinio projekto tyrimo iki mūsų įrangos įdiegimo ir paleidimo.

Glaudžiai bendradarbiaudama su licencijų teikėjais, inžinerijos bendrovėmis ir galutiniais vartotojais, "Alfa Laval" naftos perdirbimo įmonių komanda dalinasi pirmaujančią pasaulyje procesų optimizavimo patirtmi visų tipų naftos perdirbimo įmonių projektuose, didindama projekto sėkmės ir investicijų grąžos tikimybę.

Sužinokite daugiau apie mūsų procesų optimizavimo paslaugas

Atsisiuntimai

Susitikite su mumis

Sprendimai

Permąstykite savo procesus

"Alfa Laval" sprendimai, skirti naftos perdirbimo gamykloms, suteikia daug naujų galimybių, leidžiančių pagerinti gamyklos veiklos efektyvumą, sumažinti CAPEX naujoms investicijoms ir sumažinti poveikį aplinkai. Naftos perdirbimo gamykloms visame pasaulyje padėjome optimizuoti įvairius procesus.

oil-refinery-sunset-green-plants

Permąstykite įrangą

"Alfa Laval" siūlo platų gaminių, pasižyminčių dideliu efektyvumu ir patikimumu, asortimentą, kuris idealiai tinka naudoti naftos perdirbimo gamyklose. Dėl savo ilgametės patirties pramonėje tiksliai žinome, kaip sukurti sprendimus, kurie maksimaliai padidina jūsų procesų našumą ir ciklo trukmę.

male and female engineers standing next to alfa laval compabloc welded plate heat exchanger

Permąstykite paslaugas

Teikiame jums visų rūšių paslaugas ir mokymus, reikalingus aukštam našumui ir maksimaliai investicijų grąžai per visą jūsų investicijų laikotarpį. Su "Alfa Laval" kaip paslaugų partneriu užsitikrinsite patikimą veikimo laiką ir aukštą efektyvumą, o bendros nuosavybės sąnaudos bus minimalios.

engineer wearing hard hat and safety glasses holding laptop in front of pipes and blue sky

Maksimalus proceso efektyvumas

 • Didesni gamybos pajėgumai
 • Geresnė produktų išeiga ir kokybė
 • Didesnis energijos vartojimo efektyvumas
 • Didesnis patikimumas
 • Mažesnės gyvavimo ciklo sąnaudos

Skaityti daugiau

Minimalus projekto CAPEX

 • Mažesnės išlaidos technologinei įrangai
 • Supaprastinta proceso konfigūracija
 • Mažesnės įrengimo sąnaudos
 • Optimalūs modulinės konstrukcijos sprendimai

Skaityti daugiau

Didesnis aplinkos tvarumas

 • Mažesnis energijos suvartojimas
 • Mažesnis išmetamų teršalų kiekis
 • Minimalus aušinimo vandens suvartojimas
 • Mažesnis medžiagų naudojimas

Skaityti daugiau

Istorijos ir straipsniai

Sužinokite, kaip "Alfa Laval" naftos perdirbimo gamyklų komanda padėjo optimizuoti procesus daugelyje naftos perdirbimo gamyklų visame pasaulyje. Naudodami savo patikrintus sprendimus, galime padėti padidinti investicijų į naftos perdirbimo gamyklą grąžą, nesvarbu, ar planuojate atnaujinti, ar statyti naują gamyklą.

Asian oil refinery worker infront of an Alfa Laval Compabloc welded plate heat exchanger

Interneto seminarai

Kaip galima gauti daugiau naudos iš naftos perdirbimo procesų naudojant mažiau energijos? Mūsų ekspertai pristatys galimybes ir nurodys, kiek galėtumėte sutaupyti, remdamiesi žalios naftos distiliavimo ir pirminio benzino hidrinimo technologijomis.

female-male-engineers-facing-each-other

Tvarūs sprendimai

Įsivaizduokite tvaresnį pasaulį. Pasaulį, kuriame reikia mažiau, kad būtų pagaminta dar daugiau. Pasaulį, kuriame efektyviai patenkiname didėjančius energijos poreikius ir kartu mažiname išmetamo CO2 kiekį. Įsivaizduokite pasaulį, kuriame galime išnaudoti gamtos išteklių galią ir kartu juos tausoti. Bendrovėje "Alfa Laval" mes ne tik įsivaizduojame šį pasaulį. Mes jį kuriame - kartu su savo klientais ir partneriais.

Male and female engineer discussing outside solar panels, windmills and green grass

Optimalus proceso projektavimas

Išklausykite "Alfa Laval" atstovių Evos Andersson ir Wivikos Laike pasakojimų apie tai, kaip mūsų sprendimai gali padėti padidinti jūsų naftos perdirbimo gamyklos pelningumą ir tvarumą.

 

Optimizuokite kondensavimo paslaugas

Mūsų nauji sprendimai gali padėti jums sutaupyti daug lėšų ir pagerinti jūsų naftos perdirbimo gamyklos našumą. Be to, jie suteikia galimybę atgauti didžiąją dalį žemos kokybės energijos, kuri kitu atveju būtų iššvaistyta.

 

Noriu sužinoti daugiau

Ši informacija saugoma ir tvarkoma pagal mūsų privatumo politiką.

"Alfa Laval" energetikos naujienos Linkedin

Sužinokite, kaip mūsų sprendimai ir parama, kurią galime pasiūlyti kaip jūsų partneriai, gali padėti nustatyti naujas galimybes, kaip geriau išnaudoti esamas procesų programas, ir kaip galime padėti jūsų verslui augti teisingu būdu ir išnaudoti visą tvarų potencialą. Mūsų puslapyje "showcae" galite nuolat sekti mūsų naujausias inovacijas ir sprendimus bei mūsų veiklą švarios energijos, energijos vartojimo efektyvumo ir žiedinės ekonomikos srityse.

Blue sky white cloulds Linkedin logo