Naftos perdirbimo gamyklos optimizavimas

"Alfa Laval" siūlo platų naftos perdirbimo gamyklų procesų optimizavimo paslaugų asortimentą. Padedant mūsų patyrusiems procesų ekspertams, kitas jūsų naftos perdirbimo gamyklos projektas užtikrins maksimalų veiklos efektyvumą, mažas CAPEX ir minimalų poveikį aplinkai.

Optimize your condensing services

Find out how you can improve separation efficiency when designing fractionation or stripping columns. 

Galimybių tyrinėjimas

Daug optimizavimo galimybių yra lengvai nepastebimos, kai įprastai taikomi tradiciniai procesų sprendimai. Naftos perdirbimo įmonės dažnai nežino, kokias dideles galimybes turi jų gamyklos, ir praranda didelę naudą. "Alfa Laval" naftos perdirbimo įmonių ekspertai turi ir žinių, ir patirties, kad padėtų jums nustatyti didžiausią potencialą ir trumpiausią atsipirkimo laiką turinčias jūsų naftos perdirbimo įmonės galimybes. Susisiekite su mumis, kad sužinotumėte, kaip kitos naftos perdirbimo gamyklos atnaujino savo procesus, ir aptartumėte, kaip galime padėti jums padidinti pelningumą ir tvarumą.

Gera projekto pradžia

Džiaugiamės galėdami jums padėti atlikti galimybių studijas ir pateikti faktų apie tipinę projekto investicijų grąžą, sudėtingumą ir kt., kad galėtumėte priimti pagrįstus investicinius sprendimus. Norėdami visapusiškai išnaudoti "Alfa Laval" sprendimų teikiamas galimybes, turėtumėte pasitelkti mūsų ekspertus nuo pat pagrindinių projektavimo darbų pradžios, kad užtikrintumėte optimalų proceso projektą. Šiame etape anksti nustatomas bendras našumas, o užbaigus proceso projektavimo paketą (PDP), esminiai pakeitimai yra brangūs ir reikalauja daug laiko.

Pagalba licencijos išdavėjui arba procesų projektavimo biurui

Mes taip pat mielai padedame jūsų licencijos davėjui, taip pat išorinėms ar vidinėms procesų projektavimo komandoms savo žiniomis ir patirtimi viso jūsų projekto metu. Kartu optimizuosime jūsų procesus, siekdami maksimaliai padidinti našumą, pagerinti produkto išeigą ir kokybę, energijos vartojimo efektyvumą, sumažinti CO2 išmetimą ir komunalinių paslaugų sąnaudas - ir visa tai su minimaliomis projekto CAPEX sąnaudomis.

Patikrinti sprendimai

Jau daugiau nei 30 metų padedame naftos perdirbimo įmonėms optimizuoti jų procesus. Viso pasaulio naftos perdirbimo gamyklose įrengta keli tūkstančiai "Alfa Laval" šilumokaičių, o mūsų sprendimų patikimumas jau daugelį metų įrodytas eksploatacijos sąlygomis. Per daugelį metų surinkti eksploataciniai duomenys leido mums nuolat tobulinti savo sprendimus, siekiant didesnio efektyvumo ir ilgesnių eksploatavimo ciklų.

Visapusiškas palaikymas nuo A iki Z

Savo paslaugas pritaikome prie kiekvieno kliento ir projekto poreikių. Toliau pateikiame standartinių paslaugų, kurias siūlome, sąrašą. Jos dažnai pritaikomos pagal klientų reikalavimus ir siūlomos kaip paketai. Susisiekite su mumis ir sužinokite daugiau apie tai, kaip galime jums padėti.

  • Procesų optimizavimo seminaras
  • Parama galimybių studijai
  • Pagrindinis dizaino optimizavimas
  • Parama FEED
  • Įrangos parinkimas ir projektavimas
  • Įrengimo ir paleidimo pagalba

Popardaviminis aptarnavima

Kai jūsų naujoji investicija pradės veikti, "Alfa Laval" aptarnavimo skyrius gali padėti atlikti įvairius valymo, remonto ir atnaujinimo darbus per visą jūsų įrangos eksploatavimo laikotarpį. Taip pat siūlome veiklos ir sąlygų auditą bei visiškai pritaikytas aptarnavimo sutartis.

Sužinokite daugiau apie mūsų paslaugų pasiūlymus

process experts discussing at table.jpg

cleantech_symbols.jpg