"Alfa Laval" įranga naftos perdirbimo gamykloms

Compabloc welded plate and block heat exchanger.jpg

"Alfa Laval Compabloc"

Suvirintas plokštelinis šilumokaitis, pasižymintis puikiu šilumos perdavimo efektyvumu ir tendencija mažai užsiteršti. Visiškai prieinamas mechaniniam valymui ir gaminamas iš įvairių medžiagų.

Tinka tarpinio keitiklio, reboilerio, kondensatoriaus, garo generatoriaus, aušintuvo ir garo šildytuvo darbams. "Alfa Laval" naftos perdirbimo procesams pristatė daugiau kaip 2600 "Compabloc" šilumokaičių.

Projektinė temperatūra: -100-400 °C (-148°F-752°F)
Projektinis slėgis: FV-60 bar (FV-870 psi)

"Compabloc" informacija apie gaminį

spiral-heat-exchanger-spiralpro.png

Alfa Laval SpiralPro

Labai efektyvus, tvirtas ir kompaktiškas suvirintas spiralinis šilumokaitis, pasižymintis išskirtiniu atsparumu užsiteršimui, taip pat užtikrinantis visišką prieigą prie šilumnešio paviršių, kad prireikus jį būtų galima lengvai išvalyti.

Tinka naudoti tarpinio keitiklio, reboilerio, kondensatoriaus, garo generatoriaus, aušintuvo ir garo šildytuvo darbams su viena arba dviem stipriai užsiteršiančiomis terpėmis. "Alfa Laval" naftos perdirbimo procesams pristatė daugiau kaip 370 "SpiralPro" šilumokaičių.

Projektinė temperatūra: -50-450 °C (-58°F-842°F)
Projektinis slėgis: FV-60 bar (FV-870 psi)

Informacija apie "SpiralPro" produktą

spiral-heat-exchanger-spiralpro-steam.png

"Alfa Laval SpiralCond"

Suvirintas spiralinis šilumokaitis, galintis veikti esant itin mažam slėgio kritimui. Puikus pasirinkimas garams kondensuoti esant dideliam vakuumui, galimas įvairios konfigūracijos, pvz., su keliais aušinimo elementais arba integruotas į kolonėles.

Tinka naudoti kaip viršutinį, grįžtamąjį arba ventiliacijos kondensatorių, taip pat puikiai tinka kaip pakartotinio virimo katilas arba garo generatorius, kai dirbama su užsiteršusiais skysčiais. "Alfa Laval" naftos perdirbimo gamykloms pristatė daugiau kaip 30 "SpiralCond" šilumokaičių.

Projektinė temperatūra: -50-400 °C (58°F-842°F)
Projektinis slėgis: FV-60 bar (FV-870 psi)

"SpiralCond" informacija apie produktą

Alfa Laval DuroShell plate heat exchanger

Alfa Laval DuroShell

Suvirintas plokščių ir korpuso šilumokaitis, pasižymintis aukštomis šiluminėmis savybėmis ir išskirtiniu atsparumu nuovargiui. Sukurtas naudoti esant aukštai temperatūrai ir slėgiui, kai kintančios darbo sąlygos sukelia tradicinių plokštelinių šilumokaičių nuovargį.

Tinka naudoti su skysčiais, dujomis ir dvifaziais mišiniais tokiose srityse kaip sinerginių dujų aušinimas ir kondensavimas, taip pat tokiose komunalinėse srityse kaip rezervuarų šildymas ir (arba) aušinimas bei garo kondensavimas.

Projektinė temperatūra: -196-400 °C (320°F-752°F)
Projektinis slėgis: FV-100bar (FV-1450 psi)

Informacija apie "DuroShell" gaminį

Alfa Laval Packinox plate heat exchanger

"Alfa Laval Packinox"

Visiškai suvirintas, kompaktiškas plokštelinis ir korpusinis šilumokaitis, pasižymintis puikiu šiluminiu efektyvumu, esant labai mažam slėgio kritimui. Idealiai tinka energijai atgauti kombinuotose tiekimo ir nuotekų sistemose, kai tenka didelis šilumos kiekis, aukštas slėgis ir temperatūra.

Kiekvienas "Packinox" gaminamas pagal individualų užsakymą ir optimizuojamas atsižvelgiant į konkrečius proceso reikalavimus. "Alfa Laval" naftos perdirbimo ir aromatinių medžiagų gamybos procesams pristatė apie 500 "Packinox" šilumokaičių.

Projektinė temperatūra: iki 650°C (1,200°F)
Projektinis slėgis: 3–140 bar (434–2,031 psi)
Didžiausias slėgių skirtumas: 55 bar (798 psi)

"Packinox" informacija apie produktą

olmi_process_shell_and_tube.png

"Alfa Laval Olmi" procesiniai apvalkaliniai ir vamzdiniai šilumokaičiai

Visiškai pritaikytas korpuso ir vamzdžių šilumokaitis, skirtas naudoti svarbiausiose srityse, kurioms keliami aukščiausi patikimumo reikalavimai. Galima pagaminti iš bet kokios aukštos kokybės medžiagos ir su keliais skirtingais uždarymo sprendimais, pvz., srieginiu kamščiu arba diafragmos uždarymo konstrukcija.

Tinka naudoti kaip kombinuotus tiekimo ir nuotekų perjungiklius arba recirkuliacinius pašildytuvus aukšto slėgio hidrinimo ir hidrokrekingo procesuose. "Alfa Laval" naftos perdirbimo procesams yra pristačiusi daugiau kaip 100 aukšto slėgio ir temperatūros "Olmi" procesinių korpusinių ir vamzdinių šilumokaičių.


Projektinė temperatūra: -150-1 000 °C (-238°F-1 832°F)
Projektinis slėgis: FV-300 bar (0-4 351 psi)

"Olmi" produkto informacija

Alfa Laval Olmi Reforming Process Gas Boiler

"Alfa Laval Olmi" technologinių dujų katilai

Visas paketas aukšto slėgio perkaitintam garui gaminti naudojant vandenilio reformerio šilumą. Į komplektą įeina technologinių dujų katilas, garo būgnas (įskaitant stovelius ir žemyn vedančius vamzdžius), garo perkaitintuvas ir katilo maitinimo vandens pašildytuvai, kurių konstrukcija optimizuota taip, kad būtų maksimaliai atpiginta šiluma, užtikrintas didžiausias patikimumas ir mažos gyvavimo ciklo sąnaudos. "Alfa Laval" vandenilio gamybos procesams pristatė daugiau kaip 20 "Olmi" technologinių dujų katilų paketų.

Projektinė temperatūra: -150-1 000 °C (-238°F-1 832°F)
Projektinis slėgis: FV-300 bar (0-4 351 psi)

"Olmi PGB" informacija apie gaminį

Alfa Laval Niagara WSAC_modular_640x360.png

"Alfa Laval Niagara" drėgno paviršiaus oro aušintuvas (WSAC)

Pilnai pritaikomos, uždaro ciklo garinimo aušinimo sistemos, pasižyminčios dideliu našumu, mažomis eksploatavimo sąnaudomis, kompaktiška konstrukcija ir patikimu veikimu. Vien žvilgtelėjus į drėgnuoju termometru išmatuotą temperatūrą, matome, kad "Niagara WSAC" sistema gali vėsinti iki žemesnės temperatūros nei tradicinis sauso oro aušintuvas arba uždaro vandens kontūro ir aušinimo bokšto derinys.

"Alfa Laval" pristatė daugiau kaip 20 WSAC, tinkamų įvairioms aušinimo ir kondensavimo užduotims atlikti, naftos perdirbimo procesams.

Projektinė temperatūra: -0-232 °C (32°F-450°F)
Projektinis slėgis: FV-170 bar (0-2500 psi)

WSAC informacija apie produktą

Olmi_air_cooled_heat_exchanger_Model_G_640x360.png

"Alfa Laval Olmi" briaunotų vamzdžių oro šilumokaičiai

Universalus, pagal užsakymą sukonstruotas sauso oro šilumokaitis, skirtas naudoti svarbiausiose srityse, kurioms keliami aukščiausi patikimumo reikalavimai. Gaminamas iš įvairių aukštos kokybės medžiagų, turi unikalią garų įleidimo paskirstymo kamerą, kuri sumažina druskų susidarymo ir korozijos riziką.

Tinka reaktoriaus nuotekoms aušinti esant dideliam slėgiui ir vandenilio kiekiui, taip pat gali būti naudojamas įvairioms kitoms aušinimo ir kondensavimo užduotims. "Alfa Laval" naftos perdirbimo procesams pristatė daugiau kaip 600 aukšto slėgio "Olmi" oro šilumokaičių.

Maksimali projektinė temperatūra: 400°C (752°F)
Projektinis slėgis: 613 bar (8 891 psi)

Informacija apie oro aušintuvą

"HEXpert" pasirinkimo įrankis

Greitai suraskite idealų šilumokaitį sudėtingoms technologinėms reikmėms. Užpildykite informaciją apie savo pareigą ir per penkias minutes galėsite ištirti individualią rekomendaciją dėl efektyvaus šiluminio sprendimo.

HEXpert selector male asian engineer with ipad

Tvarių sprendimų spartinimas

Įsivaizduokite tvaresnį pasaulį. Pasaulį, kuriame reikia mažiau, kad būtų pagaminta dar daugiau. Pasaulį, kuriame efektyviai patenkiname didėjančius energijos poreikius ir kartu mažiname išmetamo CO2 kiekį. Įsivaizduokite pasaulį, kuriame galime išnaudoti gamtos išteklių galią ir kartu juos tausoti. Bendrovėje "Alfa Laval" mes ne tik įsivaizduojame šį pasaulį. Mes jį kuriame kartu su savo klientais ir partneriais.

Accelerating sustainable solutions-vignette640x360