Tvari partnerystė

"Alfa Laval" supranta iššūkius, su kuriais susiduria jūsų verslas, nes jūsų verslas yra mūsų verslas. Jūsų smalsumas yra mūsų smalsumas. O jūsų aistra yra mūsų aistra. Tikime, kad bendradarbiavimas ir tvirta, ilgalaikė partnerystė yra raktas į tai, kaip paspartinti rytojaus tvarius sprendimus, keičiančius mūsų ekonomiką ir pasaulį, kuriuo dalijamės.

Todėl "Alfa Laval" glaudžiai bendradarbiauja su klientais ir kitais partneriais, kad rastų naujus atsakymus į sudėtingiausius šių laikų klausimus. Jau daugiau nei šimtmetį šis bendras smalsumas ir aistra skatina mūsų nepaliaujamas inovacijas. Šiandien tai skatina energijos vartojimo efektyvumo, švarios energijos ir žiedinės ekonomikos plėtrą. Ar esate pasirengę paspartinti kelionę į tvaresnį pasaulį? Susisiekite su mumis ir imkimės darbo - kartu!

Cleantech-Sustainable-partnership-intro-img.jpg

Partnerystė siekiant paspartinti tvarius sprendimus

Poreikis spartinti tvarumą dar niekada nebuvo toks didelis. O tvirtas ir ilgalaikis bendradarbiavimas bus raktas į tai, kad tai būtų pasiekta. Gera žinia ta, kad jau turime technologiją. Dabar laikas dirbti kartu, kad sukurtume tvaresnę ateitį!

Šiame vaizdo įraše galite išgirsti "Alfa Laval" švariųjų technologijų verslo plėtros vadovės Madeleine Gilborne pasakojimą apie mūsų sprendimus, skirtus maksimaliai padidinti energijos vartojimo efektyvumą ir sudaryti sąlygas pereiti prie švarios energijos ir žiedinės ekonomikos.

Susisiekite su mumis dar šiandien, jei esate pasirengę pradėti partnerystę siekiant tvarių pokyčių.


Susisiekite su mumis

Mūsų partnerystė

Visame pasaulyje "Alfa Laval" kartu su klientais ir kitais partneriais kuria naujus sprendimus, skirtus energijos vartojimo efektyvumui, švariai energijai ir žiedinei ekonomikai didinti. Skaitykite čia apie kai kuriuos naujausius mūsų bendradarbiavimo pavyzdžius arba susisiekite su mumis šiandien ir sužinokite, kaip kartu galime paspartinti tvarius sprendimus.

Atsinaujinančiųjų išteklių energijos pokyčiai

2019 m. "Alfa Laval" tapo "Malta Inc." investuotoja ir partnere, kuriančia naują sprendimą, galintį sukelti revoliuciją energijos kaupimo tinkle srityje. Šis startuolis yra "Google X" inkubatoriaus atšaka, tarp kurios rėmėjų yra Billas Gatesas ir Jeffas Bezosas. Maltos elektroterminė sistema gali kaupti energiją iš bet kokio šaltinio, įskaitant atsinaujinančius šaltinius, pavyzdžiui, vėjo ir saulės energiją, bet kurioje vietoje net iki kelių dienų. Naujoviška "Alfa Laval" šilumos perdavimo technologija yra itin svarbus komponentas, leidžiantis tai įgyvendinti.

"Manome, kad šilumos kaupimas atliks svarbų vaidmenį pereinamuoju laikotarpiu energetikos srityje", - sako Susanne Pahlén Åklundh, "Alfa Laval" energetikos skyriaus prezidentė. Pastaruosius dvejus metus kartu su Maltos komanda dirbę prie naujo šilumokaičio projektavimo ir kūrimo, mes ir toliau džiaugiamės šiuo sprendimu ir jo galimu poveikiu klimato kaitai.Bendradarbiaudami galime pasiekti dar daugiau, išplėsti technines ribas ir sukurti tvaresnius sprendimus ateičiai.

"Alfa Laval" buvo puikus partneris Maltoje nuo įmonės įkūrimo 2018 m., todėl mes tikimės ir toliau tęsti darbus, kurie padės pristayti surastus sprendimus rinkai, - sako Ramya Swaminathan, "Malta Inc." generalinė direktorė.


Skaityti daugiau

 

Cleantech-Power-to-X-partner.jpg

Partnerystė atsinaujinančio švaraus kuro gamybos srityje

2021 m. "Alfa Laval" tapo investuotoja ir partnere "Liquid Wind", "Power-to-Fuel" bendrovėje, kuri kuria komercinio masto metanolio įrenginius. Kiekvienas įrenginys surenka ir koncentruoja biogeninį anglies dioksidą, išmetamą iš pramonės įmonių, ir jungia jį su vandeniliu, pagamintu iš vandens, naudojant atsinaujinančią elektros energiją. Taip gaminamas ekologiškas metanolis. Prisijungdama prie "Carbon Clean", "Siemens Energy" ir "Haldor Topsoe", "Alfa Laval" prisideda prie šio unikalaus konsorciumo, suteikdama šilumos perdavimo patirties, kad pagerintų procesų efektyvumą ir bendrą įrenginių energetinę integraciją.

"Tai svarbi partnerystė, nes kartu su kitais svarbiais dalyviais dalyvausime augančioje "Power-to-X" rinkoje, taip skatindami techninių sprendimų, kurie turės įtakos ateities kuro pasirinkimo galimybėms, kūrimą", - sako Susanne Pahlén Åklundh, "Alfa Laval" Energetikos skyriaus prezidentė. "Bendradarbiaujant, galime ne tik išplėsti technines ribas, bet ir prisidėti prie tvaresnės visuomenės kūrimo."

"Labai džiaugiamės galėdami sustiprinti "Liquid Wind" konsorciumą pasaulinio lygio Švedijos pramonės žaidėju, turinčiu neprilygstamą patirtį", - sako "Liquid Wind" generalinis direktorius ir įkūrėjas Claesas Fredrikssonas. "Jų vertingos žinios padidins efektyvumą ir suteiks papildomos bendros vertės".


Skaityti daugiau

"Alfa Laval" inovacijų namai

Kopenhagoje, Danijoje, įsikūrę "Alfa Laval" inovacijų namai buvo įkurti tikint, kad dirbdami kartu galime pasiekti daugiau. Čia "Alfa Laval", dalydamasi žiniomis ir bendradarbiaudama, spartina naujų verslo idėjų kūrimą.

Savo inovacijų namuose "Alfa Laval" bendradarbiauja su pradedančiosiomis įmonėmis, kad sudarytų sąlygas pereiti prie švarios energijos ir žiedinės ekonomikos. Kartu dirbame ties inovatyviomis vandenilio elektrolizavimo technologijomis, itin efektyviais saulės kolektoriais, bioalyvos gamyba, plastiko perdirbimu ir dar daugiau.

Norite sužinoti daugiau apie šias įmones ir kaip bendradarbiaujame siekdami naujų inovatyvių tvarių sprendimų? Spustelėkite čia ir perskaitykite keletą mūsų istorijų.


Skaityti daugiau

1,5°C verslo vadovo partneris

"Alfa Laval" yra "1,5°C verslo vadovo", kuriuo siekiama iki 2030 m. užtikrinti neutralų anglies dioksido išmetimą, partneris. Ši iniciatyva, pradėta 2020 m. sausio mėn. Davose (Šveicarija), yra projekto "Exponential Roadmap" atšaka. Šis vadovas - tai klimato strategijos ir veiksmų gidas, kuriuo siekiama pertvarkyti ekonomiką, perkeliant verslo dėmesį į anglies dioksido neišskiriančius sprendimus. "Alfa Laval" naudosis šiuo vadovu savo strategijos sudarymui, taip pat taikys teikdama paramą tiekėjams, klientams ir partneriams, siekiantiems sumažinti anglies dioksido išmetimo kiekius.

"Jei sutinkame, kad pasaulis turi pereiti prie anglies dvideginio neišskiriančios ekonomikos, turime atlikti savo vaidmenį vertės grandinėje", - sako "Alfa Laval" prezidentas ir generalinis direktorius Tomas Erixonas. "Alfa Laval" siekia iki 2030 m. tapti neutralia anglies dioksido atžvilgiu. Šiam tikslui pasiekti reikės partnerystės. Todėl džiaugiamės galėdami paremti šią iniciatyvą, kuri pagrįsta naujausiais mokslo pasiekimais ir orientuota į paprastumą ir greitį."


Skaityti daugiau


cleantech_symbol_RGB_png.png

Švari energija

Tvari partnerystė

Susisiekite su mumis ir gaukite daugiau informacijos

Susisiekite su mumis šiandien, jei norite gauti daugiau informacijos apie mūsų tvarius sprendimus

Susisiekite su mumis

Ši informacija saugoma ir tvarkoma pagal mūsų privatumo politiką.