Energijos vartojimo efektyvumas

Energijos vartojimo efektyvumas yra vienas iš pagrindinių veiksnių, padedančių siekti Paryžiaus susitarimo tikslų. Optimizuodami energijos vartojimą pasaulyje ir sugebėdami pagaminti daugiau iš mažesnio kiekio, galime patenkinti padidėjusį energijos poreikį ir kartu sumažinti išmetamo CO2 kiekį. Iš tiesų, Tarptautinės energetikos agentūros duomenimis, per ateinančius 20 metų didesnis efektyvumas gali padėti sumažinti išmetamųjų teršalų kiekį daugiau kaip 40 proc.

Net 50 proc. dabartinio energijos vartojimo efektyvumo potencialo galima sutaupyti pramonės sektoriuje, o 30 proc. galima sutaupyti pastatuose. Sprendimai, leidžiantys padidinti energijos vartojimo efektyvumą, jau egzistuoja! "Alfa Laval" dešimtmečius kūrė plokštelinių šilumokaičių technologijas, padedančias įmonėms optimizuoti energijos naudojimą procesuose. Mūsų gaminiai naudojami visose srityse - nuo sunkiosios perdirbamosios pramonės iki duomenų centrų, buitinio šildymo ir vėsinimo bei daugelyje kitų. Mūsų unikalūs šiluminiai sprendimai leidžia sutaupyti didelius energijos kiekius ir taip sumažinti anglies dioksido išmetimą - nesvarbu, kokiu tikslu tai daroma!

cleantech_energy_efficiencyv2.jpg

Partnerystė siekiant paspartinti jūsų tvarumą

Kiekvienas sutaupytas kW energijos yra toks pat vertingas kaip ir vienas naujas švarios energijos kW. "Alfa Laval" žino, kaip padaryti jūsų procesus efektyvesnius ir tvaresnius. Jau daugiau kaip 90 metų kuriame plokštelinius šilumokaičius, kad optimizuotume šilumos perdavimą šildymo ir vėsinimo darbuose.

Šiame vaizdo įraše sužinosite, kaip mūsų novatoriški sprendimai jau dabar padeda klientams padidinti energijos vartojimo efektyvumą ir sumažinti išmetamųjų teršalų kiekius.

Energijos vartojimo efektyvumas naudingas visiems

Susipažinkite su Julienu Gennetier, "Alfa Laval" Energetikos skyriaus viceprezidentu ir vienu didžiausių pramonės ekspertų energijos vartojimo efektyvumo srityje. Šiame vaizdo įraše Julienas aiškina, kaip taupant energiją galima ne tik padėti mūsų planetai. Tai taip pat protingas būdas sumažinti išlaidas ir padidinti savo pelningumą. Kitaip tariant, laimėjimas abiem pusėms!

Watt's it's worth?

Koks yra tikrasis efektyvesnių plokštelinių šilumokaičių technologijų potencialas? Vertinant pasauliniu mastu, energijos taupymo potencialas yra stulbinantis. Palyginę energijos poveikį didžiuosiuose miestuose ar net mūsų pačių namuose, pradedate suprasti, kas iš tikrųjų įmanoma.

Kasmet naujai įrengti "Alfa Laval" plokšteliniai šilumokaičiai leidžia mūsų klientams sutaupyti 50 GW energijos. Tai toks pat energijos kiekis, kurio reikia 10 milijonų Europos namų apšildyti per metus.

Tačiau energijos taupymas - tai tik pusė istorijos. Šie 50 GW taip pat reiškia 25 milijonais tonų mažesnį pasaulinį CO2 išmetimą arba tiek, kiek kasmet išmeta Paryžiaus miestas.

Ir visa tai - tik nauji šilumokaičių įrenginiai. Įsivaizduokite, kokį eksponentinį poveikį turėtų milijonai visame pasaulyje įrengtų efektyvių plokštelinių šilumokaičių, kurių kasmet daugėja. Jūs pradedate suvokti mūsų galimybes paspartinti pasaulio tvarumą.

Smalsu, ką tai gali reikšti jūsų procesams? Susisiekite su mumis šiandien, ir mūsų ekspertai susisieks su jumis!


Susisiekite su mumis

Cleantech_hero_image_Paris_1200x627.jpg

Cleantech-solfjader-vignette_new.jpg

Peržiūrėkite visus numerius

"Alfa Laval" tvarumo ekspertai glaudžiai bendradarbiauja su partneriais visame pasaulyje, beveik visose įmanomose pramonės šakose. Kiek galima sumažinti energijos suvartojimą naftos perdirbimo gamyklose? O kaip sumažinti anglies dioksido pėdsaką duomenų centruose? O gal jums smalsu sužinoti, kiek energijos sutaupoma chemijos sektoriuje arba pastatuose ir statybose?

Turime išsamių duomenų apie energijos ir išmetamųjų teršalų kiekio sumažinimą, kurį "Alfa Laval" plokštelinių šilumokaičių technologijos leidžia pasiekti įvairiose pramonės šakose. Spustelėkite čia, kad gautumėte prieigą prie šių ir daugelio kitų duomenų!


Skaityti daugiau 

cleantech_emission_reduction201201.jpg

Išmetamų teršalų kiekio mažinimas

Didžiausia šių laikų problema - sumažinti išmetamo anglies dioksido kiekį, palyginti su dabartiniu lygiu. Tokio sudėtingo iššūkio neįmanoma išspręsti paprastu sprendimu. Iš tikrųjų reikės daugybės įvairių sprendimų.

Be plokštelinių šilumokaičių, kurie leidžia pasiekti didesnį efektyvumą ir taip sumažinti energijos sąnaudas, "Alfa Laval" patikrintos šilumos perdavimo ir atskyrimo technologijos padeda klientams įvairiose pramonės šakose įvairiais būdais mažinti išmetamųjų teršalų kiekį.

Spauskite čia ir sužinokite, kaip padedame spartinti naujų sprendimų, susijusių su anglies dioksido surinkimu, gamtiniais ir mažai šiltnamio efektą sukeliančiais šaltnešiais ir dar daugiau.

 

Skaityti daugiau 

cleantech_waste_heat_recovery201201.jpg

Šilumos atliekų rekuperacija

Kas vyksta su jūsų procesų metu išsiskiriančia šiluma? Jei ją tiesiog išleidžiate į aplinką, prarandate vieną iš veiksmingiausių būdų padidinti savo veiklos energijos vartojimo efektyvumą.

Naudodami tinkamą šilumokaičių technologiją, galite atgauti aukštos temperatūros šilumą, susidarančią pramoniniuose procesuose, taip pat žemesnės temperatūros šilumą, kurią surenka šilumos siurbliai, pavyzdžiui, duomenų centrų aušinimo ar vandens valymo įrenginiuose. Vėliau šią šilumą galima naudoti įvairiose srityse - nuo centralizuoto šildymo iki elektros energijos gamybos.

Spauskite čia, jei norite sužinoti daugiau apie didelę "Alfa Laval" patirtį šioje srityje ir apie tai, kaip galime jums padėti.


Skaityti daugiau

Veikla įvairiose pramonės šakose

"Alfa Laval" efektyvūs plokšteliniai šilumokaičiai visame pasaulyje naudojami siekiant taupyti energiją ir mažinti išmetamųjų teršalų kiekį pramoniniuose procesuose. Šiandien mes dirbame įvairiose srityse - nuo sunkiosios perdirbimo pramonės iki duomenų centrų, ŠVOK ir daugelyje kitų. Norėdami sužinoti daugiau, toliau pasirinkite savo pramonės šaką.

cleantech-HVAC-intro-img.jpg

ŠVOK

Ar žinojote, kad šilumos siurbliai yra keturis kartus efektyvesni už tradicinius šildymo ir vėsinimo katilus?

Kasmet "Alfa Laval" plokštelinių šilumokaičių pagrindu veikiantys šilumos siurbliai sutaupo iki 29 TWh elektros energijos, o tai sumažina anglies dioksido išmetimą 6,6 mln. tonų.

Sutaupytas elektros energijos kiekis yra toks pat, kokio reikia 2,7 mln. kinų namų šildymui.

Kiek galite sutaupyti savo ŠVOK veikloje?

 

Skaityti daugiau

cleantech_energy_efficiency_refinery_refrigeration.jpg

Šaldymas

Įsivaizduokite, kad visuose naujuose šaldymo įrenginių šaldymo įrenginiuose vietoj tradicinės technologijos būtų naudojami "Alfa Laval" kompaktiški plokšteliniai šilumokaičiai. Tai leistų sutaupyti 628 GWh elektros energijos ir sumažinti išmetamo CO2 kiekį 144 000 tonų - kasmet!

Sutaupytos energijos kiekis prilygsta energijos kiekiui, kurio reikia 290 000 namų Singapūre vėsinti. O išmetamųjų teršalų kiekis sumažėja tiek, kiek jų išmetama per 470 skrydžių iš Londono į Šanchajų.

Ką galime padaryti jūsų šaldymo sistemoms?

 

Skaityti daugiau

cleantech_data_centerv2.jpg

Duomenų centro aušinimas

Įsivaizduokite, kad iki 2030 m. visuose duomenų centruose būtų įrengti plokšteliniai šilumokaičiai, kurie leistų užtikrinti nemokamą vėsinimą. Tai leistų sutaupyti 30 TWh elektros energijos - tiek, kiek elektros energijos per metus suvartojama visoje Naujojoje Zelandijoje! Taip pat sumažėtų išmetamo CO2 kiekis 7 mln. tonų, arba tiek, kiek kasmet išmeta visas Bostono miestas.

Tai įmanoma pasiekti naudojant efektyvesnes aušinimo operacijas su "Alfa Laval" plokšteliniais šilumokaičiais.

Smalsu, ką galime padaryti jūsų duomenų centrui?


Skaityti daugiau

cleantech_energy_efficiency_refinery_main_img.jpg

Žalios naftos perdirbimo gamyklos

Ar žinojote, kad perdirbimas sudaro 6-8 proc. visos pramonėje sunaudojamos energijos?

Tik įsivaizduokite, jei visos naftos perdirbimo gamyklos pereitų nuo tradicinių technologijų prie efektyvių "Alfa Laval" plokštelinių šilumokaičių. Tai sumažintų pasaulinį energijos suvartojimą 23 %. O atitinkamai 245 mln. tonų CO2 sumažėjimas prilygtų metiniam Ispanijos išmetamų teršalų kiekiui!

Sužinokite daugiau skaitydami visą mūsų istoriją.

 

Skaityti daugiau 

Cleantech-Petrochemicals-intro-img-final.jpg

Petrochemija

Ar žinojote, kad "Alfa Laval" plokšteliniai šilumokaičiai perduoda šilumą iki 5 kartų efektyviau nei tradicinė apvalkalo ir vamzdžių technologija?

Jei visose naftos chemijos gamyklose būtų naudojami efektyvesni "Alfa Laval" plokšteliniai šilumokaičiai, energijos suvartojimą galėtume sumažinti 132 TWh per metus ir iš atmosferos pašalinti 28 milijonus tonų CO2! Tai prilygsta Čingdao miesto išmetamų teršalų kiekiui.

Ar jums įdomu, kaip mes galime padėti padaryti jūsų procesus tvaresnius?


Skaityti daugiau 

cleantech_energy_efficiency_refinery-service.jpg

Paslauga

Ar žinojote, kad jei visi įrengti šilumokaičiai veiktų "geriausiu pajėgumu", būtų galima išvengti maždaug 1-2,5 proc. pasaulyje išmetamo CO2 kiekio? Tereikia užtikrinti optimalų veikimą, užtikrinant tinkamą valymą ir priežiūrą.

Štai kaip platus "Alfa Laval" šilumokaičių aptarnavimo paslaugų portfelis gali padėti jums vykdyti veiklą.


Skaityti daugiau


cleantech_symbol_RGB_png.png

Švari energija

Tvari partnerystė

Susisiekite su mumis ir gaukite daugiau informacijos

Susisiekite su mumis šiandien, jei norite gauti daugiau informacijos apie mūsų tvarius sprendimus

Susisiekite su mumis

Ši informacija saugoma ir tvarkoma pagal mūsų privatumo politiką.