Švari energija

Anglies dioksido išmetimo mažinimas yra vienas sudėtingiausių šių laikų iššūkių. Tam reikės visiškai pertvarkyti mūsų pasaulinę energetikos sistemą, o tai reiškia, kad nėra vieno ar paprasto sprendimo. Paryžiaus susitarime dėl klimato kaitos numatytiems tikslams pasiekti prireiks įvairių technologijų ir sprendimų, o švarios energijos pažanga bus vienas iš svarbiausių veiksnių.

Bendrovė "Alfa Laval" sukūrė daugybę pažangių šilumos perdavimo ir atskyrimo technologijų, kurios jau dabar naudojamos siekiant pereiti prie švaresnės energetikos ateities. Glaudžiai bendradarbiaudami su savo klientais ir partneriais, spartiname energetikos infrastruktūros pertvarką, siekdami pažangos tvarios energijos sprendimų srityje - nuo ekologiško vandenilio, "Power-to-X", kuro elementų ir energijos kaupimo iki biodegalų, anglies dioksido surinkimo, panaudojimo ir saugojimo ir daugelio kitų.

cleantech_clean_energy_spotv2.jpg


cleantech-WHE-chart-final.png

Anglies dioksido išmetimo mažinimas: metodų derinys

Dekarbonizacijos iššūkis yra dvejopas: vienu metu turime patenkinti sparčiai augančius energijos poreikius, bet tuo pačiu sumažinti išmetamo CO2 kiekį, kad būtų pasiekti Paryžiaus susitarimo dėl klimato kaitos tikslai.

Kaip matome šioje diagramoje, norint pakeisti dabartinį kursą ir pereiti į "darnaus vystymosi" kelią, kad pasiektume Paryžiaus tikslus, reikia derinti technologijas ir naujas kuro rūšis. Kalbant apie švariąją energiją, žalioji dalis iliustruoja svarbų atsinaujinančiųjų išteklių energijos vaidmenį. Tuo pat metu oranžinė diagramos dalis rodo, kad ne mažiau svarbūs bus nauji, švaresni degalai ir anglies dioksido surinkimas.

Alfa Laval jau bendradarbiauja su klientais, kad padėtų jiems pereiti prie švaresnės energijos. Susisiekite su mumis šiandien ir sužinokite, kaip galime padėti jūsų įmonei.

Dalyvavimas visuose sektoriuose

Naudodama pirmaujančias šilumos perdavimo ir atskyrimo technologijas, "Alfa Laval" visame pasaulyje padeda įmonėms pereiti prie švarios energijos. Pasirinkite toliau nurodytą sritį ir sužinokite daugiau apie tai, kaip galime jums padėti šiandien.

Cleantech-hydrogen-intro-final.jpg

Žaliasis vandenilis

Ar girdėjote, kad iki 2050 m. vandenilis gali sudaryti 24 % energijos rinkos? Žaliasis vandenilis - tai nulinės taršos energijos sprendimas, skirtas degalams transporte ir elektros energijos gamyboje, šilumai sunkiojoje pramonėje ir pastatuose, taip pat svarbi žaliava chemijos pramonėje. Sužinokite apie mūsų šilumos perdavimo ir gėlinimo sprendimus, skirtus veiksmingai ekologiško vandenilio gamybai, saugojimui ir transportavimui.

Skaityti daugiau

Cleantech-Fuel-cells-intro-img-final.jpg

Kuro elementai

Kuro elementai bus vienas iš pagrindinių elementų sprendžiant mūsų energetikos pertvarkos galvosūkį. Ieškote informacijos apie polimerinio elektrolito membranas (PEM), kieto oksido kuro elementus (SOFC) arba stacionariems įrenginiams skirtus kuro elementų sprendimus? Turėdama didelę patirtį šilumos technologijų srityje, "Alfa Laval" gali padėti jums įgyvendinti sudėtingų taikymų reikalavimus.


Skaityti daugiau 

Cleantech-P2X-intro-final.jpg

Power-to-X (P2X)

"Power-to-X" - tai elektros energijos konversija į dujinį, skystąjį kurą ar chemines medžiagas, įskaitant amoniaką, metanolį, metaną, ekologišką vandenilį ir sintetines dujas. Tokiu būdu galima ne tik dekarbonizuoti pramonę, transportą ir energetiką, bet taip pat sukurti svarbų energijos saugojimo sprendimą. Turėdama dešimtmečių patirtį teikiant pažangius sprendimus chemijos pramonei, "Alfa Laval" gali padėti vykdyti "Power-to-X" užduotis naudodama įvairialypį efektyvių šilumokaičių asortimentą.


Skaityti daugiau 

Cleantech-energy-storage.jpg

Energijos saugojimas

Norite sužinoti, kaip sukuriame galimybę visą parą naudoti atsinaujinančiąją energiją? Ilgalaikė, didelio masto saugykla yra pagrindinė šios istorijos dalis, nes nepastovūs atsinaujinantys šaltiniai, tokie kaip saulės fotovoltinė ir vėjo energija, ne visada gaminami tuo metu ir toje vietoje, kur jų reikia. Todėl labai svarbu gebėti saugoti šią energiją, o efektyvi šilumos perdavimo technologija yra ekonomiškai efektyvių saugojimo sprendimų kūrimo pagrindas.


Skaityti daugiau

Cleantech-carbon-capture-intro-final.jpg

Anglies dioksido surinkimas, naudojimas ir saugojimas

Galbūt esate girdėję apie anglies dioksido surinkimą, naudojimą ir saugojimą (CCU/S), bet ar žinojote, kad technologijos, kuriomis tai galima padaryti, egzistuoja jau dešimtmečius? Kadangi anglies dioksido išmetimo mažinimo galimybės tokiuose sektoriuose kaip naftos ir dujų, energetikos, naftos perdirbimo, naftos chemijos ir cemento pramonė yra ribotos, CCU/S turės esminę reikšmę energetikos rinkos ateičiai. Atraskite mūsų šilumos perdavimo įrangos, skirtos anglies dioksido surinkimo efektyvumui didinti, asortimentą.


Skaityti daugiau

Cleantech-CSP-intro-final.jpg

Koncentruota saulės energija (CSP)

Tikrai atsinaujinančios, švarios ir valdomos energijos gamyba yra geras planas ateičiai. Koncentruota saulės energija (CSP) kartu su šilumos kaupimu gali padėti užtikrinti ateities energiją, taip pat gėlo vandens ir šilumos tiekimą kitoms reikmėms. "Alfa Laval" siūlo naujausias technologijas, kurios yra svarbiausios saulės energijos, gėlo vandens ir šilumos tiekimui.


Skaityti daugiau

Cleantech-Bio-fuels-intro-img-final.png

Biodegalai

Dėl transporto dekarbonizacijos biodegalai tapo sparčiai augančia rinka. Galbūt žinote, kad bioenergija jau dabar sudaro 10 proc. pasaulio pirminės energijos poreikio, o 7 proc. šios energijos sudaro biodegalai? "Alfa Laval" siūlo visą terminės ir atskyrimo įrangos, padedančios biodegalų gamintojams, asortimentą, įskaitant visas surenkamas biodyzelino gamyklas.


Skaityti daugiau


cleantech_symbol_RGB_png.png

Švari energija

Tvari partnerystė

Susisiekite su mumis ir gaukite daugiau informacijos

Susisiekite su mumis šiandien, jei norite gauti daugiau informacijos apie mūsų tvarius sprendimus

Susisiekite su mumis

Ši informacija saugoma ir tvarkoma pagal mūsų privatumo politiką.