Energy Hunter Hero banner

„Energy Hunter“

Nustokite švaistyti pinigus ir energiją - investuokite į tvarią ateitį jau dabar

Energijos panaudojimo efektyvumas yra mūsų DNR dalis. Tai tobuliname jau beveik dešimtmetį. „Alfa Laval“ šilumos perdavimo sprendimai kasmet sutaupo 100 GW energijos. Tiek energijos užtektų apšildyti 20 milijonų namų.

Mūsų išbandyti ir efektyvūs šilumos perdavimo sprendimai leidžia taupyti energiją ir vandenį, pagerinti šilumos atgavimą ir sumažinti anglies dioksido išmetimą maksimaliai padidinant energijos vartojimo efektyvumą beveik visose pramonės šakose.

Šiuo metu energijos nuostolių medžioklę spartiname tam, kad patobulintume esamas pramonės šakas ir padėtume jums taupyti energiją jau šiandien.

Energy_Hunter_saved_on_calculation.jpg

Apskaičiuokite, kiek galėtumėte sutaupyti, ir susisiekite su vienu iš mūsų „Energy Hunters“ dar šiandien.

Ar turite procesų aušinimų taikymų, kur karšta terpė vėsinama naudojant aušinimo sistemą?

Mūsų supaprastintas įrankis padės jums apskaičiuoti, kiek energijos galite sutaupyti panaudodami prarandamą šilumą, jeigu naudotumėte mūsų efektyvią plokštelinių šilumokaičių technologiją. Taip pat gausite piniginės vertės įvertinimą kartu su išmetamo anglies dioksido bei sutaupyto vandens kiekiais.

Investicijų į atliekinės šilumos atgavimą atsipirkimo laikas paprastai būna labai trumpas - nuo poros mėnesių iki kelerių metų.Sužinokite, kiek galite sutaupyti, čia

Peržiūrėkite keletą mūsų neseniai įgyvendintų energijos vartojimo efektyvumo projektų

panoramic_aerial_view_of_downtown_hamburg_640x360.jpg

Pramonės atliekinės šilumos atgavimas

Pramonės atliekinės šilumos atgavimas yra vienas veiksmingiausių būdų didinti energijos vartojimo efektyvumą pasauliniu mastu. Atgaudami energiją, kuri kitu atveju būtų prarasta į atmosferą ar vandenį, ir pakartotinai panaudodami ją kitiems tikslams, galime gerokai sumažinti degalų suvartojimą, palyginti su dabartiniu lygiu. Tokiu būdu taip pat galime smarkiai sumažinti pasaulinį anglies dioksido išmetimą.

Sužinokite daugiau

Paper from UPM-Kymmene 640x360.png

Energijos balansas

Popieriaus gamyboje šildymo ir vėsinimo procesams, kurie yra būtini šiai pramonės šakai palaikyti, reikalingi didžiuliai energijos kiekiai. Suomijoje įsikūrusi „UPM-Kymmene“, didžiausia Europos miško pramonės grupė ir viena didžiausių popieriaus gamintojų pasaulyje, taip puikiai suderino šildymo ir vėsinimo procesų pusiausvyrą, kad dabar gaunamas energijos perteklius.
Sužinokite daugiau

Sappi paper mill installation 640x360.jpg

Garų surinkimas

„Sappi“ Mastrichto popieriaus fabrike (Nyderlandai) reikėjo pakeisti dažnai pralaidų korpuso ir vamzdžių šilumokaitį. Be viso to, jį buvo sunku pasiekti ir brangu prižiūrėti. AlfaCond išsprendė šias problemas.
Sužinokite daugiau

aerial_view_of_Helsingborg_in_Sweden_640x360.jpg

Sieros rūgšties šilumos atgavimas

Ekonominiai ir tvarumo privalumai, susiję su sieros rūgšties šilumos atgavimu. Visiškai rekonstravus „Kemira sieros rūgšties gamyklos vėsinimo sistemą, aušinamojo vandens temperatūra pakilo iki tokio lygio, kad jį galima naudoti centralizuotam šildymui.

Sužinokite daugiau

Energijos panaudojimo efektyvumo judėjimas

Kas gali būti tvaresnio už energiją, kuri nebuvo pagaminta? Energijos vartojimo efektyvumas yra mūsų „pirminis kuro šaltinis“ siekiant sumažinti anglies dioksido išmetimą ateityje. Mums tereikia tai įgyvendinti. Štai kodėl „Alfa Laval“ prisijungė prie Energijos vartojimo efektyvumo judėjimo.

Prisijunkite prie mūsų atvirų durų iniciatyvos, kuria siekiama paspartinti efektyvaus energijos vartojimo sprendimų įgyvendinimą. Kartu galime paspartinti perėjimą į tvaresnę ateitį. Sužinokite, kas yra Energijos panaudojimo efektyvumo judėjimas.

Skaityti daugiau

Norėtume išgirsti jūsų nuomonę!

Nesvarbu, ar norite sužinoti daugiau apie sanaudų ir energijos taupymą, ar užsisakyti apsilankymą vietoje, mūsų „Energy Hunters“ yra pasirengę padėti.

Jūsų informacija saugoma ir tvarkoma laikantis mūsų privatumo ir duomenų apsaugos politikos.