Reikalauti naujų standartų
solutions-for-sustanability-hero-image

Jūsų tvarumo sprendimas: "Alfa Laval" surenkami plokšteliniai šilumokaičiai

Veiklos tvarumo didinimas - tai ne tik teigiamas poveikis aplinkai. Tai taip pat labai svarbu siekiant užtikrinti pelningą jūsų įmonės augimą. Pagerinę šilumos atgavimą, galite sumažinti kaštus dėl to, nes sumažinsite degalų sąnaudas, sutaupysite elektros energijos eksploatuodami aušintuvą ir siurblius, taip pat sutaupysite dar daugiau lėšų techninei priežiūrai - ir sumažinsite net ir išmetamo CO2 kiekį. Alfa Laval surenkami plokšteliniai-rėminiai šilumokaičiai - tai jūsų tvarumo sprendimas, padėsiantis tai įgyvendinti.

Visame pasaulyje "Alfa Laval" ir mūsų partneriai gali padėti jums pasiekti jūsų tvarumo tikslus. Kreipkitės į mūsų ekspertus šiandien nemokamam investicijų grąžos (ROI) apskaičiavimui.

Nekantraujame sulaukti jūsų užklausų, kad galėtume padėti jūsų įmonei taupyti jau šiandien!

sfs ROI calculator640x360

Contact us for a free ROI calculation

That information is stored and processed in accordance to our privacy policy.

Poreikis didinti tvarumą

Kaip niekada anksčiau, šiandien gamyklų vadovai susiduria su iššūkiais, ieškodami naujų būdų, kaip prisidėti prie bendro verslo tvarumo. Kasdienėje ŠVOK ir gamyboje pagrindinė įranga tiesiogiai ir netiesiogiai, deginant anglies dvideginį, sunaudoja daug energijos. Kadangi su tuo susijusios energijos sąnaudos vis didėja, didėja ir išlaidos, todėl atsiranda poreikis taupyti didinant tvarumą. Kur sutaupyti galima rasti eksploatuojant ir prižiūrint tokią įrangą, kaip atviri aušinimo bokštai, karšto vandens ir garo katilai, aušintuvai, oro kompresoriai, kogeneracijos (CHP) įranga ir kt.

gphe t15

Didelės santaupos ir greita investicijų grąža

"Alfa Laval" atveria galimybes taupyti įvairiose srityse, todėl galite tikėtis, kad investicijos į tvarumą atsipirks per trumpą laiką. Štai keletas įkvepiančių pavyzdžių:

 • 90 000 eurų per metus sutaupoma elektros energijos ir techninės priežiūros išlaidų, naudojant surenkamus plokštelinius šilumokaičius 2 000 kW aušintuvo kondensatoriui apsaugoti
 • 30 900 EUR per metus sutaupytų kuro sąnaudų, kai šiluma atgaunama iš 90 kW oro kompresoriaus
 • 14 651 € per mėnesį sutaupytų kuro sąnaudų, susigrąžinant 800 kW šilumos iš pramoninių nuotekų

Trys svarbūs būdai, kaip tvarumas padeda sutaupyti:

 • Sutaupytos elektros energijos sąnaudos
 • Sutaupomos kuro sąnaudos dėl karštam vandeniui gaminti naudojamos rekuperacinės šilumos
 • Sutaupytos lėšos dėl didesnio efektyvumo ir ilgesnio veikimo laiko

Norite pamatyti, kaip mūsų technologijos gali padėti jūsų įmonei? Susisiekite su mumis šiandien, kad gautumėte nemokamą investicijų grąžos apskaičiavimą ir pradėtumėte taupyti tvarumo dėka.

sfs three ways to save640x360
Alfa Laval sustainably generated hot water

Tausiai pagaminto karšto vandens naudojimo būdai

Karštas vanduo, gaunamas iš atgautos šilumos, gali būti plačiai naudojamas kasdienėje ŠVOK ir gamyboje. Štai keletas pavyzdžių:

 • Išankstinis karšto vandens katilo pašildymas
 • Valymas
 • Maudymasis ir dušai
 • Biurų ar gamybinių patalpų šildymas
 • Naudojimas gamybos procesuose
 • Centralizuoto šildymo tinklo aprūpinimas