2021-05-04 Product News

Išplėstas "Alfa Laval Unique DV-ST UltraPure" vožtuvų asortimentas didina aseptinio apdorojimo efektyvumą

Siekdama patenkinti didėjančią efektyvesnio aseptinio apdorojimo paklausą, "Alfa Laval" plečia "Unique DV-ST UltraPure" diafragminių vožtuvų asortimentą. Visiškai naujas asortimentas turi plonesnes pavaras ir optimizuotus lengvus liejamų vožtuvų korpusus su neprilygstamai ekonomiško veikimo galimybėmis. Patobulintas "DV-ST UltraPure" asortimentas yra visiškai pritaikomas, kad atitiktų praktiškai bet kokius aseptinių procesų reikalavimus maisto ir farmacijos pramonėje.

Plonesnės, mažiau vietos užimančios pavaros ir lengvi liejamų vožtuvų korpusai, užtikrinantys optimalų veikimą - tai patobulinto "DV-ST UltraPure" asortimento naujovės. Šie mažesni aseptiniai diafragminiai vožtuvai yra labai naudingi - nuo mažesnių bendrųjų nuosavybės sąnaudų iki apčiuopiamų tvarumo privalumų.

Dėl šių patobulinimų mūsų unikalūs DV-ST UltraPure diafragminiai vožtuvai neturi sau lygių", - sako Pawas Krameris, "Alfa Laval" vožtuvų ir automatikos portfelio vadovas.

 

Mažesnis pavaros plotas, didelis našumas

Dydis yra svarbus. Naujoji nerūdijančio plieno plona (SS/SL) DV-ST UltraPure pavara yra 42 % lengvesnė, 25 % kompaktiškesnė ir 17 % žemesnė nei dauguma pavarų. Dar vienas privalumas: dėl mažesnio oro suvartojimo ji efektyviau naudoja energiją. Šios visiškai suvirintos, priežiūros nereikalaujančios pavaros, išbandytos atlikti milijoną eigų be aptarnavimo, gali dirbti su įvairiais slėgiais. Galimybės apima eigos ribotuvą, ekonomišką vožtuvo padėties indikaciją ir visapusišką automatinį vožtuvo jutiklį bei valdymą.

 

Nauji liejami optimizuotų eksploatacinių savybių (OP) vožtuvų korpusai

Prie "DV-ST UltraPure" vožtuvų korpusų šeimos prisijungė naujas ASME BPE reikalavimus atitinkantis "Cast OP". Šis korpusas, sukurtas remiantis kompiuterine skysčių dinamikos analize, yra vidutiniškai 36 % lengvesnis už standartinį lietinį vožtuvo korpusą ir turi daug mažesnį lizdą. Tai lemia tokius privalumus: mažesnės montavimo išlaidos dėl mažesnio užimamo ploto; greitesni, energiškai efektyvesni valymo ciklai, nes sterilizacijai vietoje reikia kaitinti mažiau plieno; mažesnės bendros nuosavybės sąnaudos dėl mažesnių diafragmų, rankenų ir (arba) pavarų; saugi, paprasta ir nebrangi techninė priežiūra.

 

Sukurta pagal tikslias kliento specifikacijas

Visiškai pritaikoma, patobulinta "Unique DV-ST UltraPure" serija atitinka beveik visus aseptinių procesų reikalavimus. Ją palaiko "Alfa Laval Q-doc" dokumentų paketas, užtikrinantis visišką dalių atsekamumą, sklandų kvalifikacijos ir patvirtinimo procesą bei ilgalaikę ramybę.

 

Norėdami sužinoti daugiau apie patobulintą "Alfa Laval Unique DV-ST UltraPure" asortimentą, apsilankykite https://www.alfalaval.lt/produktai-ir-sprendimai/skysi-valdymas/votuvai/diafragminiai-voztuvai/unique-dv-st-ultrapure/www.alfalaval .com/unique-dv-st-ultrapure/

 

Tai yra "Alfa Laval"

"Alfa Laval" veikia energetikos, jūrų, maisto ir vandens srityse ir siūlo savo patirtį, gaminius ir paslaugas įvairioms pramonės šakoms maždaug 100 šalių. Bendrovė siekia optimizuoti procesus, atsakingai augti ir siekti pažangos - visada deda papildomas pastangas, kad padėtų klientams siekti verslo tikslų ir tvarumo tikslų.

Naujoviškos "Alfa Laval" technologijos skirtos medžiagoms gryninti, rafinuoti ir pakartotinai naudoti, taip skatinant atsakingesnį gamtos išteklių naudojimą. Jos prisideda prie didesnio energijos vartojimo efektyvumo ir šilumos atgavimo, geresnio vandens valymo ir mažesnio išmetamų teršalų kiekio. Taigi "Alfa Laval" ne tik spartina savo klientų, bet ir žmonių bei planetos sėkmę. Kiekvieną dieną pasaulis tampa geresnis. Viskas dėl "Advancing betterTM".

"Alfa Laval" turi 16 700 darbuotojų. 2020 m. metinė apyvarta siekė 41,5 mlrd. Švedijos kronų (apie 4 mlrd. eurų). Bendrovės akcijos kotiruojamos Nasdaq OMX biržoje.

Susijęs turinys: