Didinkite našumą ir aplinkosauginius rezultatus tvariai optimizuodami skysčių tvarkymo sistemas

Norite sumažinti energijos ir vandens sąnaudas? Optimizuokite savo technologinę įrangą - tai protingas ir tvarus būdas padėti žmonėms, planetai ir pelningumui.

Jei norite optimizuoti savo įrenginio našumą ir kartu padidinti pelningumą, atkreipkite dėmesį į valymo vietoje (CIP) sistemas.

- Vidutiniškai 20 proc. gamyklos sunaudojamos energijos tenka CIP. Pagrindinių CIP technologijų optimizavimas yra įrodytas būdas padidinti tvarumą ir pelningumą jūsų perdirbimo įmonėje.

Optimizuokite CIP procesus pieno, maisto ir gėrimų pramonėje. Gaukite daugiau darbo laiko ir sutaupykite daug energijos bei vandens, kartu sumažindami atliekų kiekį.

 

Efektyvesnis energijos vartojimas CIP

  • "Alfa Laval" maišyklės naudoja 80 % mažiau energijos nei įprastos maišyklės
  • "Alfa Laval" siurbliai sumažina energijos sąnaudas 30 %.

 

Efektyviau išteklius naudojanti BIP

  • "Alfa Laval" vožtuvai su automatiniu trūkusios sėdynės valymu sunaudoja iki 90 % mažiau vandens ir CIP terpės
  • "Alfa Laval" rezervuarų valymo sistemos sumažina vandens sąnaudas 70 %.

"Alfa Laval", pasitelkdama tvarų optimizavimą, gali rasti būdų, kaip padėti jums pasiekti tvarumo tikslus.

        

.

Įgyvendinkite tvarumo ir išlaidų taupymo tikslus e. knyga

Naujoje interaktyvioje "Alfa Laval" elektroninėje knygoje "Pasiekite savo tvarumo ir išlaidų taupymo tikslus, naudodami valymo vietoje optimizavimą" galima lengvai išnagrinėti technologijų naujoves ir nustatyti, kiek galima sutaupyti išlaidų. Realių klientų pavyzdžių istorijos - tai įrodymai, kurių reikia norint atnaujinti svarbiausią CIP įrangą, pavyzdžiui, vožtuvus, siurblius, rezervuarų valymo mašinas ir maišytuvus.

CIP Sustainability Optimization Brochure 640x360
.

Laimingi klientai

Yörükoğlu Süt case story 640x360
Dabur case story 640x360
Alfa Laval LKH pumps Dairy case story 640x360

Yörükoğlu Süt, Turkija

"Sužinoti, kaip "Alfa Laval" ir "Tetra Pak" gali prisidėti prie mūsų tvarumo darbotvarkės, taupant vandenį ir energiją, buvo labai naudinga."

 Burak Aksoy, gamyklos vadovas, Yörükoğlu Süt. 

 

Skaitykite atvejo istoriją apie Yörükoğlu Süt, Turkija

Dabur Naturelle, Dubajus

"Tvirtai tikime, kad aplinkos tvarumas yra esminis verslo sėkmę lemiantis elementas." 

Subba Rao, "Dabur International" tarptautinių operacijų vadovas.

 

Skaitykite atvejo istoriją apie "Dabur Naturelle", Dubajus

Bendras "Alfa Laval" ir "Tetra Pak" auditas

"Norėjau būti tikras, kad naujieji siurbliai atliks savo darbą, tačiau LKH siurbliai pranoko mano lūkesčius."
Pieninės priežiūros vadovas, Major Dairy Company, Danija

 

Skaitykite istoriją apie bendrą auditą

        

.

Rinkitės efektyviausius produktus svarbiausioms CIP technologijoms

"Alfa Laval" LKH pirminis siurblys

"Alfa Laval LKH Prime" siurblys, kuriame naudojama pažangi oro sraigto technologija, optimizuota sparnuotės ir korpuso geometrija, pranoksta pramonės lūkesčius dėl tylaus ir efektyvaus veikimo, mažesnių energijos sąnaudų ir mažesnio CO2 pėdsako. "Alfa Laval LKH Prime" sukonstruotas taip, kad atitiktų griežčiausius standartus ir higienos reikalavimus.

LKH 高效自吸泵-LKH high-efficiency self-priming pump

"Alfa Laval ThinkTop® V70

"Alfa Laval ThinkTop® V70" yra naujos kartos "Alfa Laval" pirmaujančių higieninių vožtuvų jutiklių ir valdymo įrenginių. Sukurtas montuoti ant mūsų unikalaus asortimento "Mixproof" vožtuvų. Jis užtikrina greičiausią kada nors pramonėje atliktą plyšusios sėdynės valymą - vieno "plyšusios sėdynės valymo" pakanka, kad iš vožtuvo būtų išvalytas mažo riebumo produktas. Dėl neprilygstamo našumo vandens ir nuotekų sąnaudos gali sumažėti iki 90 %.

阿法拉伐自动阀门控制器

"Alfa Laval TJ" rotacinės srovės galvutės

"Alfa Laval" siūlomi "Rotary Jet Head" rezervuarų valymo įrenginiai užtikrina išskirtinį valomumą, geresnę galutinio produkto kokybę, didesnį bendrą našumą ir iki 70 % mažesnes eksploatavimo sąnaudas. Išvenkite užteršimo, naudodami 360° pakartojamą valymo modelį, ir sumažinkite vandens bei cheminių medžiagų poreikį.

rotary jet head tj 640x360

"Alfa Laval" rotacinis reaktyvinis maišytuvas

"Alfa Laval" rotacinis reaktyvinis maišytuvas atlieka dvigubą darbą. Vienu įrenginiu galima maišyti skysčius, disperguoti dujas ir disperguoti miltelius, nereikalaujant atskiros įrangos kiekvienam procesui ir taip sutaupant nemažai lėšų. Baigus maišymo procesą, maišytuvo purkštukai gali būti naudojami rezervuaro valymo skysčiams purkšti, kad būtų veiksmingai valomi rezervuaro paviršiai.

rotary jet mixer right side 640x360
.

Susisiekite su mumis ir užsisakykite įrangos auditą arba sužinokite daugiau apie tai, kaip pradėti tvarumo gerinimo darbus.

Ar norėtumėte gauti mūsų artimiausią naujienlaiškį, kad gautumėte naujausią informaciją apie produktus, paslaugas ir tvarumo temas? Užklausa
Sutikimas dėl privatumo
.

Įgyvendinkite savo tvarumo strategiją

Sutaupykite daugiau energijos ir vandens bei sumažinkite išmetamų teršalų kiekį savo higieninio apdorojimo linijose. Mūsų mėnesiniame naujienlaiškyje "Near" rasite istorijų apie tai, kaip "Alfa Laval" klientai gerina aplinkosauginius rodiklius pieno, maisto, gėrimų, namų ir asmens higienos bei farmacijos pramonėje. Tai, kas naudinga žmonėms ir planetai, naudinga ir jūsų verslui.

near subscribtion