Skaitmeninės paslaugos "Alfa Laval" laivų įrangai | Alfa Laval

digital-services-hero-banner

Užmegzkite ryšį

Skaitmeninės paslaugos "Alfa Laval" laivų įrangai

Užmegzkite ryšį tarp duomenų ir vertės

Turėdami nuotolinę prieigą prie informacijos iš borto sistemų, turite išmanių galimybių sumažinti nuosavybės sąnaudas ir užsitikrinti ramybę. Ryšiai leidžia "Alfa Laval" ekspertams geriau aptarnauti jus nuotoliniu būdu, naudojant diagnostikos duomenis, kad būtų greičiau šalinami gedimai ir sutrumpėtų techninės priežiūros vizitų skaičius bei trukmė. Dar geriau - mūsų skaitmeninės paslaugos suteikia jums galimybę gauti gilesnių įžvalgų, kad galėtumėte optimizuoti savo įrangą ir nustatyti geriausią praktiką visame savo parke.


Susisiekite su mumis

Digital services for Alfa Laval marine equipment

 

PB-Connect-flow-chart.png

Kaip veikia mūsų skaitmeninės paslaugos

"Alfa Laval" jūrinės įrangos jungiamumas yra paprastas, saugus ir išmanus. Duomenys iš laive esančių sistemų perduodami į debesiją, todėl jūsų įgulos, kuratoriai ir kranto komandos gali stebėti tiesioginius ir istorinius duomenis. Iškilus problemai, dėl galimybės naudotis diagnostiniais duomenimis "Alfa Laval" aptarnavimo ekspertai greičiau ir lengviau padės jūsų įgulai rasti sprendimą.

Visas srautas pagreitina bendravimą su mumis ir jūsų parke. Be to, nuolat dirbame, kad užtikrintume ryšio saugumą.


Skaitmeninės paslaugos pagal produktą

"Alfa Laval" skaitmeninių paslaugų pasiūla nuolat plečiasi. Didėjant prijungtų sistemų skaičiui, didėja ir mūsų siūlomų paslaugų rūšys bei nauda, kurią galime suteikti. Čia galite susipažinti su šiandieninėmis konkrečių "Alfa Laval" gaminių galimybėmis..

PureBallast Connect

"Alfa Laval PureBallast" jungtis leidžia stebėti savo sistemas, palyginti ir optimizuoti viso parko našumą. Be to, ji leidžia greičiau šalinti gedimus ir teikti automatines ataskaitas, kurios padeda laikytis balastinio vandens valymo taisyklių.

digital-services-pureballast-connect-v2

PureSOx Connect

Paprasčiausiai "Alfa Laval PureSOx" prijungimas suteikia automatines ataskaitas, kurios leidžia lengvai įrodyti SOx atitiktį. Papildomi moduliai leidžia mums padėti jums išspręsti problemas nuotoliniu būdu ir suteikia įrankius "PureSOx" našumo palyginimui visame jūsų parke.

digital-services-puresox-connect-v2

Skaitmeninės paslaugos "Aalborg" katilams

"Alfa Laval Aalborg" katilų sujungiamumas užtikrina katilo veikimo laiką ir suteikia įžvalgų, kurios pagerina našumą ir sumažina sąnaudas. Be nuotolinės stebėsenos ir techninės pagalbos, mes galime atlikti mėnesinę katilo būklės analizę ir informuoti jus apie galimas katilo problemas.

digital-services-aalborg-connect-v2

Atskirtuvas "Connect

Naudodami "Alfa Laval" degalų ir tepalų separatorių jungiamumą galite sumažinti eksploatavimo išlaidas ir optimizuoti įgulos darbo tvarką. Nuotolinė prieiga prie pagrindinių separatorių duomenų leidžia jums kontroliuoti separatorių veikimą, o iškilus problemoms - nukreipti ekipažus greitesniam sprendimui.

digital-services-separator-connect-v3

Noriu sužinoti daugiau

Jūsų informacija saugoma ir tvarkoma pagal mūsų privatumo politiką.