Steam turbine condensing

Siekiant pagerinti jėgainės ekonomiką , didelis šiluminis efektyvumas, minimalus užimamas plotas ir nedidelės techninės priežiūros sąnaudos yra esminiai reikalavimai, keliami veiksmingam turbinos išmetamo garo aušinimui. Turėdama didelę patirtį tiekiant energiją energetikos pramonei, "Alfa Laval" siūlo platų kompaktiškų ir patikimų kondensatorių, naudojamų išmetamam garui paversti kondensatu, asortimentą.

Steam turbine condenser cooling 640x360px

Apie garo turbinų kondensatorių aušinimo impulsus

Nesvarbu, ar iš turbinos išleidžiamus garus kondensuoti vandeniu, ar tiesiogiai oru iki subatmosferinio slėgio, "Alfa Laval" turi platų kondensatorių asortimentą - nuo pusiau suvirintų plokštelinių kondensatorių, visiškai suvirintų iki šlapio paviršiaus oro aušintuvų. Jėgainių savininkai ir operatoriai pasikliauja mūsų įrangos asortimentu, naudojamu išmetamo garo kondensacijos procesuose kaip pagrindiniais kondensatoriais iki 20 MW galios jėgainėse, taip pat kaip išmetamaisiais kondensatoriais ar kitų tipų pagalbiniais kondensatoriais.

Pagrindinis kondensatorius

"AlfaCond" yra pusiau suvirintas plokštelinis šilumokaitis, pritaikytas kondensuoti garą esant subatmosferiniam slėgiui, galintis atlikti iki 20 MW galios kondensavimo darbus. Todėl jis puikiai tinka kaip pagrindinis kondensatorius mažesnėse elektrinėse. Jis pasižymi itin efektyviu ritininių plokštelių modeliu, unikaliu garo ir aušinamojo vandens įvadų paskirstymu, taip pat inertų pašalinimu išėjimuose.

"AlfaCond" gali būti tiekiamas atskirai kaip atskiras šilumokaitis arba kaip visos kondensatorių sistemos dalis: "AlfaCond" modulis. "AlfaCond Module" yra standartizuota sistema, skirta kondensuoti vakuuminį garą iš garo turbinų ir kitų garą vartojančių įrenginių, naudojamų energetikos pramonėje. Tai išbaigta integruota sistema, modulis iš anksto sukonfigūruotas su visomis posistemėmis ir sudedamosiomis dalimis, reikalingomis efektyviam ir patikimam garo kondensavimui vardinėmis projektinėmis sąlygomis užtikrinti. Šios modulinės sistemos pagrindas - plokštelinis paviršinis kondensatorius "AlfaCond", skirtas labai efektyviai vakuuminei garų kondensacijai.

Dėl unikalios "AlfaCond" kondensatoriaus konstrukcijos šiluminis efektyvumas yra gerokai didesnis nei įprastinių korpusinių ir vamzdinių šilumokaičių. Todėl reikia daug mažesnio šilumos perdavimo ploto, todėl kondensatorių eksploatuoti itin ekonomiška.

Drėgno paviršiaus oro aušintuvai

"Alfa Laval" drėgnojo paviršiaus oro aušintuvai (WSAC®) - tai efektyvios uždarojo ciklo garuojančios aušinimo sistemos, skirtos sunkiosios pramonės garų kondensacijos darbams. "Alfa Laval" glaudžiai bendradarbiauja su elektrinių savininkais ir operatoriais, kad sukurtų itin patikimus, kompaktiškus ir efektyvius garo turbinų kondensacijos procesus, naudodama mūsų paketines, pagal užsakymą pagamintas arba modulines sistemas.