"Alfa Laval" internetinis seminaras

Šildymas ir vėsinimas

"Alfa Laval" reguliariai rengia internetinius seminarus, kuriuose galite pagilinti turimas žinias bei įgyti naujų. Sužinokite daugiau apie mūsų siūlomus sprendimus, technologijas ir gaminius tiesiogiai iš mūsų ekspertų. "Alfa Laval" nuolat stengiasi kelti klientų aptarnavimo standartus ir tenkinti augančius jų poreikius.

Maisto pramonė ir vandentvarka

Mūsų ekspertai ir pagrindinių technologijų sričių lyderiai dalijasi savo patirtimi, kad padėtų jums optimizuoti ir efektyviai valdyti procesus naudojant naujausias technologijas ir sprendimus maisto pramonėje ir vandentvarkos srityje.

Jūrų sektorius

"Alfa Laval Maritime Conversations" pokalbiuose išsamiai apžvelgiami jūrų sektoriaus iššūkiai ir pokyčiai. Internetinių seminarų metu mūsų jūrų ekspertai pristatys naujausias analizes ir pristatys sprendimus, kurie padės jums išlikti priekyje.

Pramoninė gamyba: pramoninių nuotekų valymas

Kviečiame dalyvauti būsimuose ir jau įrašytuose "Alfa Laval" internetiniuose seminaruose. Internetinius seminarus veda mūsų geriausi ekspertai. Pasinaudokite galimybe dalyvauti įdomiose diskusijose ir daugiau sužinoti apie mūsų naujausias pramoninių nuotekų valymo technologijas ir sisteminius sprendimus.