Alfa Laval - Mūsų įmonė

about us banner 1200x400

"Alfa Laval" trumpai - kas mes esame ir ką darome

"Alfa Laval" yra pirmaujanti pasaulinė aukščiausios kokybės produktų šilumos perdavimo, atskyrimo ir skysčių tvarkymo srityse tiekėja. Jais remdamasi "Alfa Laval" siekia padėti didinti savo klientų produktyvumą ir konkurencingumą įvairiose pramonės šakose visame pasaulyje. Nustatome jų iššūkius ir tiekiame tvarius gaminius bei sprendimus, atitinkančius jų reikalavimus - daugiausia energetikos, aplinkosaugos, maisto ir jūrų pramonės srityse.

Daugiau informacijos

Pramonės šakos ir technologijos, su kuriomis dirbame

"Alfa Laval" sprendimai keičia mūsų kasdienį gyvenimą. Sužinokite daugiau apie tai, kaip veikia mūsų gaminiai ir kaip jie naudojami pramonės šakose visame pasaulyje.

Trys technologijos

Mūsų pagrindinės technologijos naudojamos daugelyje skirtingų sričių ir taikomųjų programų.

 

Kasdien geriname savo pasaulį

Teikiame sprendimus energetikos, aplinkosaugos, maisto ir jūrų pramonės srityse.

 

 

Pagrindiniai skaičiai 2020 m.

"Alfa Laval" 2020 m. metinės ataskaitos rezultatai Švedijos kronomis (skaičiai eurais)

Alfa_Laval_in_brief_2020_SEK.gif

JT darnaus vystymosi tikslai (DVT)

"Alfa Laval" prisideda prie 15 iš 17 JT darnaus vystymosi tikslų.

 

Mūsų tikslas

Savo tikslą apibrėžiame kaip klientų, žmonių ir planetos sėkmės spartinimą. Mes siekiame išskirtinio klientų aptarnavimo, įkvepiančios ir įtraukiančios darbo vietos, o mūsų genetiniame kode - tvarumo.

Pirmenybė klientams

Mūsų novatoriški sprendimai padeda pramonės šakoms gryninti, perdirbti ir perdirbti medžiagas. Esame įsipareigoję optimizuoti klientų procesus, užtikrinti atsakingą augimą ir pažangą. Reaguojame į klientų poreikius - visada stengiamės padėti jiems siekti verslo tikslų ir tvarumo tikslų.

Mūsų darbuotojų įgalinimas

Mūsų įmonės kultūra yra atvira, palanki ir neformali. Tai sukuria aplinką, kurioje mūsų darbuotojai gali plėtoti savo talentus ir tobulėti kaip profesionalai. Suteikdami jiems atsakomybę ir pasitikėjimą, mes leidžiame savo žmonėms augti. Esame pasiryžę pritraukti, ugdyti ir išlaikyti novatoriškiausius ir smalsiausius savo verslo darbuotojus.

Kiekvieną dieną kurdami geresnį pasaulį

Mūsų technologijos skatina atsakingą gamtos išteklių naudojimą. Nuolat skatiname pažangą, kad padėtume mažinti daugumos pramoninių procesų poveikį aplinkai, gerindami energijos vartojimo efektyvumą ir šilumos atgavimą, tobulindami vandens valymą ir mažindami išmetamų teršalų kiekį. Sausumoje ir jūroje. Viskas dėl to, kad tobulėjame™.

what_icon.jpg KAS? "Alfa Laval" yra trijų pagrindinių technologijų lyderė pasaulyje

ŠILUMOS PERDAVIMAS ꟷ "Alfa Laval" šilumokaičiai perduoda šilumą arba vėsą, pavyzdžiui, iš vieno skysčio į kitą. Jie perdirba šilumą, optimizuoja klientų energijos suvartojimą, mažina išlaidas ir poveikį aplinkai.

brazed heat exchanger close-up 640x360

SEPARACIJA ꟷ Ši technologija naudojama skysčiams atskirti nuo kitų skysčių ir kietosioms dalelėms atskirti nuo skysčių ar dujų. Siūlomi separatoriai, dekanterinės centrifugos, filtrai, sieteliai ir membranos.

disc stack separator close-up 640x360

SKYSČIŲ TIEKIMAS ꟷ Tiekiame siurblius, vožtuvus, rezervuarų valymo įrangą ir montavimo medžiagas maisto ir farmacijos pramonei ꟷ bei siurblių sistemas jūrų sektoriui ir atviroje jūroje.

unique SSV valves close-up 640x360

for_whom_icon.jpg KAM? Įmonės produktai reikalingi daugelyje pramonės šakų

Šildyti, vėsinti, transportuoti ir atskirti reikia daugelyje pramonės šakų. Paimkite beveik bet kurį sektorių: maisto, energetikos, aplinkosaugos, inžinerijos, farmacijos, naftos perdirbimo ar naftos chemijos - "Alfa Laval" gali padėti daugelyje jų. Klientai pasiekiami per tris pardavimo skyrius: Energetikos, Maisto ir vandens bei Jūrų laivininkystės sektoriuose.

how_icon.jpgKAIP? Jie gaminami ir platinami per bendrą tiekimo grandinę

Veiklos skyrius yra atsakingas už su gamyba susijusius Grupės viešuosius pirkimus, gamybą, platinimą ir logistiką visame pasaulyje. Kitaip tariant, "Operations" užtikrina, kad viskas, ką parduoda trys padaliniai - nuo šilumokaičių ir separatorių iki siurblių, vožtuvų ir membranų - būtų pagaminta ir pristatyta pagal klientui duotą pažadą.

where_icon.jpgKUR? Nauji pardavimai daugiau nei 100 šalių, pasiūlymai antrinei rinkai - daugiau nei 160 šalių

Nauji pardavimai

"Alfa Laval" gaminiai, sistemos ir paslaugos parduodami daugiau kaip 100 šalių. Maždaug pusę visų pardavimų tiesiogiai vykdo trys skyriai, o likusią dalį - sistemų kūrėjai, išorės rangovai, mažmenininkai, agentai ir platintojai.

Aptarnavimas ir atsarginės dalys

"Alfa Laval" turi daugiau kaip 100 paslaugų centrų, kurie gali teikti paslaugas daugiau kaip 160 šalių. Tai reiškia, kad "Alfa Laval" yra arti savo klientų ir yra pasirengusi padėti vos prireikus.

Norite sužinoti daugiau? Skaitykite mūsų leidinius!

Mūsų apdovanojimus pelnęs žurnalas

here37_260x345.jpgInovatyvus maisto perdirbimas, padedantis iš vabalų pagaminti mėsainius, arba nauja technologija atsinaujinančiai energijai kaupti - tai tik du naujo žurnalo "HERE" numerio straipsnių pavyzdžiai. Straipsniai iliustruoja, ką mes turime omenyje, kalbėdami apie atsakingą augimą, siūlydami sprendimus, kurie naudingi ir žmonėms, ir planetai. Žurnalas HERE 2019 m. laimėjo Švedijos leidybos apdovanojimą.

Here magazine

Tvarumo ataskaita

sustainability_report_20019_thumbnail_240x340.jpg"Alfa Laval" aktyviai dirba tvarumo srityje ir yra išsikėlusi keletą tikslų. Šie tikslai atspindi bendrovės siekius aplinkos, sveikatos ir saugos srityse. Be kitų sričių, šie tikslai apima: nelaimingų atsitikimų darbe skaičiaus mažinimą, energijos vartojimo efektyvumo didinimą, vandens suvartojimo mažinimą ir šiltnamio efektą sukeliančių dujų emisijos mažinimą. Daugiau informacijos apie "Alfa Laval" tvarumo veiklą rasite Tvarumo ataskaita.

"Alfa Laval" metinė ataskaita

annual_report_2019_240x345.jpgNaujausioje metinėje ataskaitoje galite susipažinti su praėjusiais metais, mūsų verslą lemiančiomis tendencijomis ir mūsų aptarnaujamomis pramonės šakomis. Joje taip pat geriau suprasite mūsų darbuotojus, produktus ir paslaugas bei tai, kad inovacijos ir tvarumas yra svarbi mūsų veiklos dalis.

2019 m. metinė ataskaita