Komunalinių nuotekų valymas

Dėl daugkartinio vandens panaudojimo, paverčiant atliekas verte, ir minimalaus energijos suvartojimo bei atliekų sumažinimo „Alfa Laval“ padeda mažinti vandens ir atliekų srauto žalą, daromą ekologijai. Mes siūlome visą asortimentą nuotekų ir dumblo perdirbimo, filtravimo įrenginių, kurie leidžia gaminti ekologiškai švarias nuotekas ar pakartotinai panaudoti vandenį, susigrąžinti šilumą ir sumažinti šalintino dumblo kiekį.

wastewater-plant-at-sunrise 640x360

Didelis nuotekų perdirbimo įrenginių asortimentas 

Pasaulio viešajame sektoriuje nuolat auga rentabilių, energiją taupančių nuotekų ir dumblo perdirbimo įrenginių paklausa. Vis daugiau savivaldybių keičia tradicines filtravimo technologijas pelningesnėmis uždarojo ciklo sistemomis.

 
Complete spectrum brochureSiekdama patenkinti šiuos reikalavimus, „Alfa Laval“ siūlo kompetenciją ir visame pasaulyje pirmaujančių kompaktiškų ir energiją taupančių įrenginių bei sistemų asortimentą, taip pat pažangų valdymą, optimizuojantį gamyklos operacijas ir mažinantį darbo jėgos poreikį. 

Kiekviena nuotekų perdirbimo gamykla yra unikali ir susiduria su skirtingais ekologiniais ir ekonominiais sunkumais, kuriuos privalo įveikti. Statant ir perstatant nuotekų perdirbimo gamyklas, reikia atsižvelgti į daugelį faktorių. Aplinkosaugos teisės aktai, technologinės sąlygos, pajėgumo reikalavimai, investicijų išlaidos, numatomas ateities poreikis, energetikos, polimerų ir atliekų šalinimo išlaidos, tai tik keli iš daugelio.

 

Kodėl reikėtų bendradarbiauti su „Alfa Laval“?

Bendradarbiaujant su "Alfa Laval", procesas yra supaprastintas. Nesvarbu, ar statote, ar eksploatuojate nuotekų gamyklą, jūs galite gauti:

  • Nuotekų valymo pramonėje pirmaujančią kompetenciją, grindžiamą patirtimi iš daugelio atliktų projektų
  • Vieną iš plačiausių nuotekų valymo įrangos asortimentų, apimančių daugybę skirtingų technologijų
  • Pagalbą analizuojant jūsų unikalų situaciją ir parenkant optimalią įrangą, atitinkančią jūsų poreikius ir biudžetą.