Baseinų šildymas

„Alfa Laval“ surenkami plokšteliniai šilumokaičiai ir sistemos – tai energiją taupantis ir ekonomiškas sprendimas, visus metus užtikrinantis beveik pastovią baseinų vandens temperatūrą. Kai kuriuose projektuose baseino šildymą galima įjungti į bendrą „Alfa Laval“ sistemą.

Swimming pool heating 640x360

Ekonomiškas baseinų šildymas

Tarp baseino cirkuliacijos sistemos ir pastato įprastos šildymo sistemos įtaisytas šilumokaitis atskiria šildymo grandines ir pašildo baseino vandenį.  Termodinaminiai privalumai ir nedidelės sąnaudos lemia, kad plokšteliniai šilumokaičiai baseinams šildyti naudojami dažniau nei vamzdeliniai šilumokaičiai. „Alfa Laval“ taip pat siūlo kompaktišką pakartotinio šildymo ir baseinų vandens temperatūros palaikymo sistemą „AquaPool“. 

Galimybė taikyti skirtingus energijos šaltinius

Baseinui šildyti gali būti naudojami įvairūs šilumos šaltiniai, pavyzdžiui, pastato šildymo sistemos perteklinė galia. Atsinaujinančią energiją, pavyzdžiui, saulės ar geoterminę energiją, taip pat galima sėkmingai naudoti kaip ekonomišką  šilumos šaltinį. Yra galimybė baseino šildymą integruoti į didesnį projektą. Cancún Palace kurorte Meksikoje įdiegta „Alfa Laval“ šilumokaičiais pagrįsta oro kondicionavimo ir baseinų šildymo sistema. Iš kondensatorių ištekėjęs vanduo panaudojamas baseino vandeniui nemokamai šildyti.

Driving the future in HVAC

„Alfa Laval“ aptarnavimo paslaugos

 

Siekdama išlaikyti aukščiausią jūsų įrangos darbinį lygmenį, „Alfa Laval“ siūlo visapusį techninį aptarnavimą.

Susisiekite su mumis ir sužinokite, kaip galime praplėsti jūsų įrangos eksploatacines savybes.