Natūralus vėsinimas oru

Taikant savaiminį aušinimą oru, žemos temperatūros lauko oras panaudojamas kaip aušinimo priemonė vandeniui vėsinti. Šis oro kondicionavimo ir proceso aušinimo metodas, palyginti su mechaniniu aušinimu, yra ekonomiškas ir tausoja aplinką. Sužinokite, kaip maksimaliai išnaudoti savaiminį aušinimą taikant jį konkrečioms reikmėms ir integruokite jį į galutinį aušinimo sprendimą.

Free cooling air 640x360

Raskite tinkamą aušinimo priemonių derinį 

Savaiminis aušinimas gali būti naudojamas aušinimui šaltesniu laikotarpiu, kai lauko oro temperatūra krinta žemiau reikiamos darbinės temperatūros. Taikant oru pagrįstus sprendimus, oras, keliaudamas į šilumokaitį, praeina per aušyklę, adiabatinį aušintuvą arba aušinimo bokštą. „Alfa Laval“, pasitelkdami savo plačias pritaikymo žinias,  nustato optimalų savaiminio aušinimo ir aušinimo šaldymo mašina santykį, taikomą visus metus. Aušinimo šaldymo mašina ir savaiminio aušinimo energijos sąnaudų santykis yra 5 su 1, palyginti su mechaniniu aušinimu.

 

Maksimaliai išnaudokite savaiminį aušinimą

„Alfa Laval“ yra vienintelis tiekėjas, siūlantis savaiminio aušinimo oru sistemas, kurių pagrindas yra adiabatinis aušintuvas arba aušyklė ir surenkamas plokštelinis šilumokaitis. Efektyvus šilumokaitis – pagrindinis kriterijus, siekiant maksimaliai išnaudoti savaiminio aušinimo galimybes. Būtent dėl to „Alfa Laval“ šilumokaičiai visame pasaulyje.

Driving the future in HVAC

„Alfa Laval“ aptarnavimo paslaugos

 

Siekdama išlaikyti aukščiausią jūsų įrangos darbinį lygmenį, „Alfa Laval“ siūlo visapusį techninį aptarnavimą.

Susisiekite su mumis ir sužinokite, kaip galime praplėsti jūsų įrangos eksploatacines savybes.