Centralizuotas vėsinimas

Centralizuota aušinimo sistema vienu centriniu šaltiniu aušina keletą pastatų. „Alfa Laval“ šioje srityje pirmauja. Mūsų šilumokaičiai ir sistemų sprendimai įdiegiami visuose centralizuoto aušinimo tinklo pastatuose, o aušinimo energija iš vamzdyno perduodama į vidines sistemas.

District-cooling-hero-final

Centralizuoto aušinimo privalumai 

Centralizuotas aušinimas – patogiausias aušinimo ir jo paskirstymo komerciniuose pastatuose būdas – pasižymi tiek ekologiniais, tiek ekonominiais privalumais. Skaičiavimai rodo, kad centralizuotą aušinimą pasirinkę klientai sumažina savo eksploatacijos išlaidas iki 45 procentų, lyginant su nedidelėse individualiuose sistemose įmontuotomis šaldymo mašinomis; taip pat sumažėja ir išlaidos už elektrą, priežiūrą ir remontą.

Ekonomiškas, lankstus ir tylus aušinimas

„Alfa Laval“ centralizuotos aušinimo sistemos siūlo energiją taupančius sprendimus įvairiems objektams. Mažas „Alfa Laval“ surenkamų plokštelinių šilumokaičių  įeinančio ir išeinančio srauto skirtumas padeda maksimaliai padidinti efektyvumą, todėl perduodant šilumą prarandama nedaug energijos. Pastatų savininkams šias tylias, nevibruojančias sistemas paprasta naudoti, jos užtikrina didelį darbinį lankstumą ir ekonomiškumą, nes kiekviename pastate aušinimas gali būti reguliuojamas pagal konkrečius poreikius. „Alfa Laval“ centralizuoto aušinimo sprendimas tampa dar naudingesnis, jei įdiegiamas į visiškai sukomplektuotą optimizuotą sistemą, pavyzdžiui, „Alfa Laval Maxi“.

Driving the future in HVAC

„Alfa Laval“ aptarnavimo paslaugos

 

Siekdama išlaikyti aukščiausią jūsų įrangos darbinį lygmenį, „Alfa Laval“ siūlo visapusį techninį aptarnavimą.

Susisiekite su mumis ir sužinokite, kaip galime praplėsti jūsų įrangos eksploatacines savybes.