Karšto vandens paruošimas

„Alfa Laval“ karšto vandens sprendimai skirti užtikrinti nepriklausomą ir ekonomišką sanitarinėms reikmėms skirto vandens tiekimą. Mūsų sistemos tiekia karštą vandenį butams ir namams, didelius vandentiekio vandens kiekius didelėms infrastruktūroms, ir vandenį be Legionella bakterijos.

domestic hot water 640x360

Vandentiekio vandens šildymas pagal poreikius

„Alfa Laval“ sistemos gali užtikrinti momentinį arba iš dalies momentinį vandentiekio vandens tiekimą didelėms infrastruktūroms. Momentinė sistema tiekia karštą vandenį neribotai, o iš dalies momentinė sistema ne tik tiekia karštą vandenį, bet ir suteikia galimybę jį kaupti. „Alfa Laval“ karšto vandens sistemos naudojamos daugiabučiuose, ligoninėse, slaugos namuose, viešbučiuose, mokyklose, biurų pastatuose, sporto centruose ir kituose visuomeniniuose pastatuose visame pasaulyje.

Legionella bakterijos keliamų ligų prevencija

Esant palankioms sąlygoms, karšto vandens sistemose gali tarpti Legionella bakterija. Žmonės užsikrėsti gali įkvėpę jos maudydamiesi duše ar vonioje. Siekdama įveikti šią grėsmę, „Alfa Laval“ siūlo kovos su Legionella sistemą, kuri terminės dezinfekcijos būdu sunaikina bakteriją karšto vandens sistemoje. 

Driving the future in HVAC

„Alfa Laval“ aptarnavimo paslaugos

 

Siekdama išlaikyti aukščiausią jūsų įrangos darbinį lygmenį, „Alfa Laval“ siūlo visapusį techninį aptarnavimą.

Susisiekite su mumis ir sužinokite, kaip galime praplėsti jūsų įrangos eksploatacines savybes.