Alfa Laval - Geoterminis šildymas

Geoterminis šildymas

Geoterminis vanduo – ekonomiškas ir ekologiškas šilumos gamybos būdas. „Alfa Laval“ turi visas reikiamas pritaikymo žinias ir pažangiausias technologijas, reikalingas veiksmingai integruoti šį atsinaujinančios energijos šaltinį į centralizuotai arba bendrai tiekiamos šilumos tinklus.

geothermal heating 640x360

Užtikrintas prieinamumas 

Geoterminis šildymas, kuriam naudojama Žemės gelmių energija, – tai ekologiškas sprendimas, padedantis sumažinti iškastinio kuro naudojimą.  Be to, ši energijos rūšis visuomet prieinama, nes jos neveikia oro sąlygos. Geoterminis šildymas dažniausiai naudojamas kaip kitų šilumos šaltinių priedas. Vienas iš pagrindinių pritaikymo būdų – pastatų šildymas karštu vandeniu ir vandentiekio vandens ruošimas. Jei geoterminio vandens temperatūra pakankamai aukšta, sušildytą vandenį galima tiesiogiai tiekti į šilumokaitį, o  tada naudoti centralizuotoms šildymo sistemoms. 

Pritaikymo žinios ir pažangiausia technologija

„Alfa Laval“, pasitelkdama savo žinias apie geoterminės energijos pritaikymą, siūlo optimalius geoterminės energijos panaudojimo sprendimus. Taikome pažangiausias technologijas - nuo geoterminių šulinių iki centralizuoto šildymo pastočių. Mūsų AHRI (Oro kondicionavimo, šildymo ir šaldymo instituto) šilumokaičiai ir „Alfa Laval“ priešfiltriai puikiai tinka tokios ėsdinančios terpės kaip geoterminis vanduo srautams valdyti.

„Alfa Laval“ aptarnavimo paslaugos

 

Siekdama išlaikyti aukščiausią jūsų įrangos darbinį lygmenį, „Alfa Laval“ siūlo visapusį techninį aptarnavimą.

Susisiekite su mumis ir sužinokite, kaip galime praplėsti jūsų įrangos eksploatacines savybes. 

 

Driving the future in HVAC