Atsinaujinantys energijos šaltiniai

Net 49 % visų pasaulio energijos sąnaudų susijusios su patalpų klimato kūrimu – šildymu, aušinimu ir vandentiekio vandens šildymu. „Alfa Laval“ energiją taupantys sprendimai, naudojantys perdirbtą arba atsinaujinančią energiją, sumažina energijos sąnaudas ir priklausomybę nuo iškastinio kuro.

renewable energies 640x360

Pasiruošimas ateities energijos šaltiniams

Modernios centralizuotai ir bendrai tiekiamos šilumos sistemos leidžia lanksčiai pasirinkti energijos šaltinius. Norint pereiti nuo vieno energijos šaltinio prie kito, nebūtina reguliuoti ar keisti įrangos tinklui priklausančiuose namuose ar butuose. Sistemos taip pat yra paruoštos prisitaikyti prie visų naujų energijos rūšių, kurios pasirodys ateityje.

Atliekos – šilumos šaltinis

„Alfa Laval“ sprendimai yra esminė alternatyvius energijos šaltinius naudojančių šildymo sistemų dalis. Centralizuotai ar bendrai tiekiamos šilumos tinklą galima sujungti su vietiniais energijos šaltiniais, pavyzdžiui, pramonės pertekline šiluma, degalų deginimo sistema arba biomase. Tokie atsinaujinantys energijos šaltiniai kaip geoterminė arba saulės energija taip pat yra potencialūs energijos šaltiniai.

Driving the future in HVAC

„Alfa Laval“ aptarnavimo paslaugos

 

Siekdama išlaikyti aukščiausią jūsų įrangos darbinį lygmenį, „Alfa Laval“ siūlo visapusį techninį aptarnavimą.

Susisiekite su mumis ir sužinokite, kaip galime praplėsti jūsų įrangos eksploatacines savybes.