Centralizuotas šildymas

„Alfa Laval“ šilumokaičiai ir sistemos centralizuotame šildyme vaidina esminį vaidmenį. Šis patikimas ir ekologiškas šilumos tiekimo būdas leidžia išnaudoti įvairius šilumos šaltinius, pavyzdžiui, atsinaujinančių ar perdirbtų šaltinių energiją.

district-heating-banner 640

Ekonomiški, energiją taupantys sprendimai

Centralizuota šildymo sistema per šildymo pastotes iš centrinio šildymo įrenginio tiekia karštą vandenį atskiriems pastatams. Kompaktiški „Alfa Laval“ plokšteliniai šilumokaičiai ir šildymo sistemos yra svarbiausia centralizuoto šildymo tinklo dalis. Palyginti su vamzdeliniais šilumokaičiais, kurie anksčiau buvo naudojami centralizuotose šildymo sistemose, „Alfa Laval“ energiją taupantys plokšteliniai šilumokaičiai padeda sumažinti eksploatacijos sąnaudas ir poveikį aplinkai. „Alfa Laval“ šilumokaičiai ir sistemos centralizuoto šildymo sistemose naudojami visame pasaulyje.

Patogumas ir lankstumas

Centralizuotas šildymas – paprastas būdas energijai gauti. Centralizuotos šildymo sistemos centrinis boileris – patogesnis ir efektyvesnis prietaisas nei nedidelių individualių namų šildymo sistemos. Galimybė naudoti atsinaujinančių šaltinių energiją ar perdirbtą pramoninių ir atliekų deginimo procesų energiją užtikrina centralizuoto šildymo lankstumą ir energijos vartojimo efektyvumą. 

Driving the future in HVAC

„Alfa Laval“ aptarnavimo paslaugos

 

Siekdama išlaikyti aukščiausią jūsų įrangos darbinį lygmenį, „Alfa Laval“ siūlo visapusį techninį aptarnavimą.

Susisiekite su mumis ir sužinokite, kaip galime praplėsti jūsų įrangos eksploatacines savybes.