Komercinis šaldymas

„Alfa Laval“ šilumokaičių asortimentas labai platus. Jie taikomi reguliuojant gyvenamųjų ir komercinių patalpų klimatą, įskaitant oro kondicionavimą (šaldymo mašinomis), vandentiekio vandens šildymą (boileriu, saulės energija), šilumos siurblius ir transporto priemonių šaldymo sistemas.

commercial refrigeration 640x360

Aktualu ir šiandien, ir rytoj

„Alfa Laval“, jau daugiau nei 80 metų sėkmingai plėtojanti šilumos perdavimo sprendimus, žino, kokie energiją taupantys įrenginiai tinka būtent jūsų poreikiams. Mūsų prekės ženklas orientuojasi į našumą, o mūsų tikslas – pateikti tinkamiausius jūsų užduočiai produktus ir sprendimus. Plėtojame standartizuotą asortimentą, kurį klasifikuojame pagal gaminio numerius – taip palengviname rinkimąsi ir pristatymą bei užtikriname, kad visuomet iš to paties tiekėjo gausite reikiamą įrangą.

 

Šiandieniniai sprendimai rytojaus poreikiams

Mūsų energiją taupantys šaldymo sprendimai sukurti patenkinti ne tik šiandieninės pramonės poreikius, bet ir būsimų tarptautinių reglamentų dėl šaltnešių ir emisijų reikalavimus. „Alfa Laval“ šilumokaičiai sertifikuoti pagal toliau nurodytus reglamentus ir standartus.

  • Energijos vartojimo efektyvumas.  Mūsų produktai taupiai vartoja energiją, mažina sąnaudas ir yra ilgaamžiai.
  • Patikimi ekspertai. Dirbdami šilumos perdavimo srityje daugiau kaip 80 metų ir įdiegę daugiau kaip 5000 produktų visame pasaulyje, sukaupėme reikiamos produktų pritaikymo patirties.
  • Paprastumas ir prieinamumas. Siūlome  suderinamą standartinių produktų asortimentą. Mūsų produktus paprasta pasirinkti ir įdiegti, ir kad ir iš kur būtumėte, būtinai jums padėsime.

Alfa Laval Optigo

 

Commercial air coolers for higher and more effective cooling capacity with lower power consumption.

Find out more

Channel partners

Alfa Laval channel partners provide product expertise and excellent service with the goal to help you purchase the right product for your application.

Find out more

„Alfa Laval“ aptarnavimo paslaugos

 

Siekdama išlaikyti aukščiausią jūsų įrangos darbinį lygmenį, „Alfa Laval“ siūlo visapusį techninį aptarnavimą.

Susisiekite su mumis ir sužinokite, kaip galime praplėsti jūsų įrangos eksploatacines savybes. 

 

Refrigeration distribution programme