Ledų gamyba

Ledų mišinio gamyba reikalauja didelio lankstumo ir efektyvumo, reikia tvarkyti įvairius sausus ir skystus ingredientus, prisitaikyti prie sezoninių paklausos svyravimų ir sukurti novatorišką ir įvairų produktų portfelį. Platus mūsų higieniško apdirbimo komponentų ir bakų įrangos asortimentas užtikrina efektyvumą ir lankstumą, padėdamas perdirbėjams kuo efektyviau naudoti žaliavas ir gamybos pajėgumus.

Ice-cream-processing

Ledų perdirbimo pulsas


Kiekvieną kartą gaminti pastoviai lygius, vienodus ledus yra iššūkis. Visame procese reikia atsižvelgti į daugelį veiksnių - nuo maišymo, pasterizavimo, homogenizavimo ir atvėsinimo iki skonio, dažymo ir šaldymo. Norint užtikrinti aukščiausios kokybės ledus nepakenkiant vientisumui, tolygus sausų ir skystų ingredientų maišymas reikalauja optimalaus dispersijos ir efektyvumo. Temperatūrą ir laiką taip pat reikia tiksliai kontroliuoti, o švelnus elgesys yra labai svarbus siekiant užtikrinti produkto kokybę.

„Alfa Laval“ siūlo platų higienos įrangos asortimentą, sukurtą laikantis griežtų pieno standartų, tuo pačiu užtikrinant produktų puikumą, aukščiausią švaros laipsnį ir padidėjusį derlių. Per įvairius ledų procesus mūsų įrangos asortimentas padeda ledų gamintojams kuo geriau išgauti žaliavas, taip pat sumažinti produkto nuostolius ir energijos suvartojimą, tuo pačiu užtikrinant produkto vientisumą. Visa tai ledų gamintojams suteikia visišką ramybę.

Why choose Alfa Laval?

  • Proven reliability 
  • Our wide range of hygienic components and tank equipment for producing ice cream mix ensures efficiency and flexibility

Product catalogue

Close at hand online

Latest 'Close at hand' online version  

Find an Alfa Laval product

Spare parts catalogue

Spare parts catalogue

Latest spare parts online version 

 

Find Alfa Laval spare parts

Brochure: At the heart of dairy

Techniniai straipsniai

Hygienic equipment brochures

Alfa Laval brochures with hygienic equipmentFind the information you need about our equipment for hygienic use.

Heat exchangers Heat exchangers brochure

Pumps Pumps brochure

Membranes  Membranes brochure

Tank equipment Tank equipment brochure

Tubes and fittings Tubes and fittings brochure

Valves and automation Valves and automation brochure

Animations

 

 

Visit the animations site and take a look inside a product to see and understand how it works. 

View animations