Alfa Laval - Jogurto ir fermentuoto pieno gamyba

Jogurto ir fermentuoto pieno gamyba

Jogurtas ir kultūringi pieno gėrimai sudaro apie 20% viso pasaulio pieno kiekio. Tai yra produktų kategorija, kelianti aukštus reikalavimus higieniniam apdorojimui ir šilumos perdavimui. Šie pieno produktai paprastai gaminami nenutrūkstamais partijos procesais, kai labai svarbu efektyviai pereiti. „Alfa Laval“ higienos komponentų asortimentas ir apimtis padeda perdirbėjams nustatyti efektyvius pieno gamybos procesus, laikantis aukščiausių higienos standartų.

Yogurt and cultured milk processing 640x360

Jogurto ir kultūringo pieno perdirbimo pulsas


Pieno fermentavimas į jogurtą ir kultūrinius pieno produktus yra sena tradicija, kuri kadaise buvo paprastas procesas. Tačiau šiandieniniai komerciniai procesai yra daug sudėtingesni ir sudėtingesni. Esant didelei vartotojų paklausai, partijų dydžiai, taip pat produktų įvairovė ir skoniai labai išaugo. Siekiant užtikrinti augalų produktyvumą, reikia atsižvelgti į įvairius aspektus - nuo švelnaus ingredientų naudojimo, siekiant pagerinti skonį, tekstūrą, aromatą, išvaizdą ir galiojimo laiką, iki higienos, energijos vartojimo efektyvumo ir augalų optimizavimo.

„Alfa Laval“ turi daug žinių ir patirties bei platų higienišką, lengvai valomą įrangą, skirtą jogurtui ir kultūringam pienui perdirbti. Kruopščiai sukonstruoti „Alfa Laval“ šilumokaičiai užtikrina tiksliai kontroliuojamą temperatūrą optimaliai temperatūrai viso fermentacijos proceso metu, o mūsų energiją taupantys siurbliai ir maišytuvai gali švelniai tvarkyti didelius fermentuoto pieno kiekius, esant labai mažam kirpimo įtempiui. Tai leidžia jogurto ir kultūringo pieno gamintojams kuo daugiau išgauti iš žaliavų, taupyti energiją ir iki minimumo sumažinti užteršimo riziką, tuo pat metu mėgautis visa ramybe.

Why choose Alfa Laval?

  • Proven reliability 
  • Our complete range of hygienic components support the innovations, flexibility and efficiency needed to succeed

Product catalogue

Latest 'Close at hand' online version  

Find an Alfa Laval product

Spare parts catalogue

Latest spare parts online version 

 

Find Alfa Laval spare parts

Brochure: At the heart of dairy

Techniniai straipsniai

Hygienic equipment brochures

Alfa Laval brochures with hygienic equipmentFind the information you need about our equipment for hygienic use.

Heat exchangers 

Pumps 

Membranes  

Tank equipment 

Tubes and fittings 

Valves and automation 

Animations

Visit the animations site and take a look inside a product to see and understand how it works. 

 

View animations