Palmių aliejaus gamyba

Palmių aliejaus perdirbimas komerciniam naudojimui beveik visada apima fizinį rafinavimą (rūgšties modifikavimą, balinimą ir rūgštinimą). Apytiksliai 95% palmių aliejaus apdorojamas frakcionuojant - suskirstant žaliavą į skystus ir kietus komponentus, kristalizuojant. Šie kristalai atskiriami nuo skysčio frakcijos, naudojant membraninį filtravimą. „Alfa Laval“ pateikia daug įvairių įrengimų, dažnai naudojamų žalių palmių aliejaus (CPO) malūnuose, kad pašalintų kietąsias medžiagas iš aliejų.

 palm oil processing

Novatoriška „Alfa Laval“ technologija, taip pat labai reikalinga, yra nuolatinio dezodoravimo sistema „SoftColumn“, naudojama paskutiniams nešvarumų pašalinimo etapams.

 

Gerai įrodyta


„Alfa Laval“ sprendimai yra gerai įrodyti palmių aliejaus įrenginiams, kurių talpa iki 3000 tonų per dieną. Gebėjimas pasiekti nuoseklų veikimo laiką ir išskirtinius apdorojimo rezultatus padeda užtikrinti didelę ramybę.

Mūsų žinios ir pagalba yra lengvai prieinama - pavyzdžiui, iš mūsų įrenginio Kvala Lumpūre, Malaizijoje, netoli pagrindinių palmių aliejaus auginimo regionų pasaulyje.