Transformer oil treatment

Svarbiausiose elektrinių srityse mineralinės alyvos naudojamos kaip tepimo, aušinimo, izoliavimo, sandarinimo, valymo ir kontrolės skysčiai. Todėl norint užtikrinti tinkamą alyvos veikimą ir pailginti transformatorių izoliacinės alyvos tarnavimo laiką, labai svarbu palaikyti alyvos švarą. "Alfa Laval" transformatorių alyvos valymo sistemos padeda palaikyti transformatorių izoliacinės alyvos efektyvumą ir prailginti jos tarnavimo laiką.

transformer oil treatment 640x360px

Apie perkėlimo alyvos apdorojimo pulsą

Būdama pripažinta alyvų apdorojimo lyderė, "Alfa Laval" yra ideali partnerė, galinti padėti jums išgauti daugiau naudos iš mineralinių alyvų. Efektyviai pašalindami priemaišas ir prailgindami tepalų tarnavimo laiką, mūsų sprendimai užtikrina ilgalaikę apsaugą ir ekonomiškumą pramoniniuose energetikos įrenginiuose. Alfa Laval transformatorių alyvos valymo sistema, vadinama Alfa Laval Oil Cleaning Module Vacuum arba OCM-V, palaiko transformatorių izoliacinių alyvų efektyvumą ir prailgina jų tarnavimo laiką.

 

Patikimas modulinis transformatorių izoliacinės alyvos apdorojimas

"Alfa Laval" vakuuminis alyvos valymo modulis (OCM-V) yra patikima modulinė alyvos valymo sistema. Ji pagrįsta išcentrinio atskyrimo, skirto dalelėms ir vandeniui atskirti, ir vakuuminio dehidravimo, skirto ištirpusiam vandeniui ir dujoms pašalinti, deriniu. Taip gaunami itin veiksmingi alyvos valymo sprendimai, atitinkantys griežtus izoliacinės alyvos kokybės reikalavimus. Modulinė ir lanksti OCM-V yra įvairių dydžių, todėl galima lengvai pasirinkti tinkamą valymo sistemą, atitinkančią jūsų pajėgumo reikalavimus.

 

Saugus ir veiksmingas transformatorių izoliacinės alyvos apdorojimas

Kietųjų dalelių, drėgmės, ištirpusio oro ir dujų kiekis alyvoje turi būti kuo mažesnis, kad būtų išvengta drastiško dielektrinės galios sumažėjimo. Bet koks transformatorių izoliacinės alyvos užterštumas labai neigiamai veikia alyvos gebėjimą atlaikyti aukštą įtampą nesukeliant elektros iškrovų. Todėl saugus ir veiksmingas valymas yra labai svarbus transformatoriaus darbo saugai ir efektyvumui. Alfa Laval OCM-V veiksmingai pašalina teršalų daleles, kietąsias priemaišas ir laisvą vandenį, taip pat ištirpusią drėgmę ir dujas iš bet kokios rūšies mineralinės alyvos.