Closed cooling water system

Daugelio gamyklų savininkai ir operatoriai, norėdami atvėsinti pagrindinius procesus naftos chemijos gamyklose, naftos perdirbimo gamyklose, elektrinėse ir kitose sunkiosios pramonės srityse, renkasi uždarą aušinimo ciklą. Jei norite ekonomiškai efektyvaus ir ilgalaikio uždarojo aušinimo ciklo, pasikliaukite plačiu "Alfa Laval" plokščių šilumokaičių ir filtrų asortimentu, užtikrinančiu saugų, patikimą, veiksmingą ir aplinkai nekenksmingą darbą.

ALF + GPHE in Secool 640x360px

Apie uždarojo ciklo aušinimo sistemų impulsą

"Alfa Laval" yra pasaulinio lygio uždarojo aušinimo sprendimų tiekėja beveik visose pramonės šakose, kuriose tokie sprendimai vaidina svarbų vaidmenį. "Alfa Laval" siūlo ekonomišką didelių plokščių šilumokaičių ir savaime išsivalančių filtrų asortimentą. Taip pat turime patirties, kaip suprojektuoti optimizuotus šių dviejų sistemų derinius, ir projektų valdymo patirties, kad juos galėtume pristatyti pagal specifikacijas. 

Lengvai valomas, lengvai pritaikomas pajėgumas

Plokšteliniai šilumokaičiai daugeliu atžvilgių idealiai tinka uždaro ciklo aušinimo ir komunalinių paslaugų funkcijoms atlikti. Kompaktiški, efektyvūs ir lankstūs, jie lengvai pritaikomi keičiant našumą. Be to, jų užsiteršimui atspari konstrukcija sumažina valymo reikalavimus.

Palyginti su kitomis technologijomis, pavyzdžiui, atskirais aušinimo bokštais, uždaro aušinimo ciklo aušinimui su plokšteliniais šilumokaičiais reikia mažiau papildomo vandens ir minimalaus vandens valymo. Todėl reikia mažiau priežiūros ir mažiau siurblių - abu šie veiksniai gerokai sumažina eksploatacines išlaidas.

Kombinuotas filtro ir šilumokaičio įrengimas

ALF yra universalus "Alfa Laval" filtras, skirtas montuoti kartu su "Alfa Laval" plokšteliniais šilumokaičiais uždaro aušinimo ciklo aušinimo sistemose, taip pat daugeliui kitų filtravimo funkcijų. Alfa Laval ALF filtrai pašalina nepageidaujamas medžiagas, įskaitant smėlį ir įvairias biologines medžiagas, iš aušinimo vandens prieš jam patenkant į plokštelinius šilumokaičius. Tai sumažina plokštelinių šilumokaičių priežiūros ir valymo sąnaudas, o kartu maksimaliai pailgina įrangos tarnavimo laiką. Alfa Laval ALF filtrai yra savaime išsivalantys ir beveik nereikalauja priežiūros.

 

Uždarojo aušinimo proceso apžvalga

Privalumai

  • Apsaugo vandens šaltinį nuo užteršimo
  • Neužteršiama uždarojo ciklo vandens pusė
  • Idealiai tinka modernizuoti apvalkalo ir vamzdžių sistemą
  • Užima tik 20 % vietos, palyginti su apvalkalu ir vamzdžiu
  • Korozijos nesukeliantis sprendimas