Alfa Laval - Alfa Laval DuroShell Freeze Testing

2019-10-23 Product News

Nauji glikolio užšaldymo tyrimai leidžia dar sutaupyti naudojant „Alfa Laval DuroShell“ šilumokaitį SGD degalų sistemose

Su „DuroShell“ plokšteliniu ir apvalkaliniu šilumokaičiu „Alfa Laval“ ir toliau pirmauja kuro dujų sistemų technologijos srityje. Tvirtas „DuroShell“, optimizuotas naudoti kaip SGD garintuvas, užtikrina aukštesnį šiluminį efektyvumą nei įprasti plokščių ir apvalkalų dizainai, taip pat pasižymi rinkoje pirmaujančiu atsparumu nuovargiui. Naujų glikolio užšaldymo tyrimų dėka jie dabar gali būti naudojami dar kompaktiškesnėse ir ekonomiškesnėse instaliacijose.

„Nuolatinis su SGD plaukiančių laivų skaičiaus augimas yra viena reikšmingiausių tendencijų šiandieninėje jūrų pramonėje“, - sako Jonny Hultas, „Alfa Laval“ jūrų šilumos perdavimo įrangos vadovas. „Vis daugiau laivų, naudojančių SGD kaip kurą, matome didesnę garintuvų technologijos paklausą, kuri gali patikimai atsispirti užšalimui ir nuovargiui, kurį sukelia slėgis ir temperatūra. „DuroShell“ šiuo atžvilgiu yra išskirtinis “.

Laboratoriniai užšalimo bandymai davė ekonomiškų įžvalgų


„DuroShell“ buvo optimizuotas naudoti kaip garintuvas kuro dujose. Dėl 100% nerūdijančio plieno konstrukcijos jis gali patikimai valdyti SGD įėjimo temperatūrą, artėjančią -170 ° C arba žemesnę. Dabar „Alfa Laval“ taip pat atliko išsamų laboratorinį užšalimo bandymą, įgydamas žinių, dėl kurių sumažės kapitalo ir veiklos sąnaudos.

„Ypač žema temperatūra„ DuroShell “nėra problema, tačiau glikolio mišinys, kurio užšalimo temperatūra yra apie -50 ° C, gali užšalti, kai jis susiduria su tokiu šaltu plokščių paviršiumi, kaip
-90 ° C “, - paaiškina Hultas. „Šios problemos sprendimas esant didesniam glikolio srautui yra labai brangus sprendimas mūsų klientams, todėl„ Alfa Laval “bendradarbiavo su SINTEF energetikos tyrimais, kad surastų abiejų pusių srautų koreliaciją ir taip išvengtų skysčių užšalimo karštoje pusėje.“ Hultas daro išvadą, kad tai leis laivų statytojams naudoti kompaktiškesnę plokščių ir apvalkalų konstrukciją su mažesniais siurbliais ir vamzdžiais, o tai savo ruožtu reikš CAPEX ir OPEX taupymą laivo savininkui.

Aukštas šiluminis efektyvumas, kurį užtikrina nepralenkiamas atsparumas nuovargiui
„DuroShell“ sugebėjimas atlaikyti didelius kuro dujų tiekimo sistemų temperatūrų skirtumus iš dalies kyla iš specialių „CutWing“ plokščių, kurios pasižymi patentuotu „Alfa Laval RollerCoaster ™“ plokščių modeliu. „RollerCoaster ™“ dizainas suteikia didelę turbulenciją, kuri pagerina šilumos perdavimo efektyvumą ir taip žymiai sumažina užšalimo ir užteršimo riziką.

Dar viena unikali „DuroShell“ savybė yra „PowerPack ™“ paskirstymo vamzdžiai, einantys per visą plokštelių paketą ir užtikrinantys optimizuotą srauto paskirstymą ant šilumos perdavimo paviršiaus. Ši konstrukcija dar labiau padidina plokščių pakuotės stiprumą, kad būtų užtikrintas didesnis atsparumas nuovargiui, kai reikalaujama SGD.

„Nuo lazeriu suvirintų plokščių paketo iki„ RollerCoaster ™ “ir„ PowerPack ™ “„ DuroShell “turi daug funkcijų, kurios padeda mums užtikrinti kur kas didesnį atsparumą temperatūrai ir slėgio nuovargiui, nei įmanoma naudojant įprastus plokščių ir apvalkalų dizainus“, - priduria Hultas. „Remdamiesi tuo ir savo žiniomis apie užšalimo elgesį, galime drąsiai teigti, kad„ DuroShell “yra geriausias rinkos sprendimas SGD įrenginiams šiandien.“

Norėdami sužinoti daugiau apie „Alfa Laval DuroShell“ ir „Alfa Laval“ požiūrį į SGD degalų sistemas, apsilankykite www.alfalaval.com/duroshell-marine


Redaktoriaus pastabos


Apie „Alfa Laval“
„Alfa Laval“ yra pirmaujanti pasaulinė specializuotų produktų ir inžinerinių sprendimų tiekėja, pagrįsta pagrindinėmis šilumos perdavimo, atskyrimo ir skysčių tvarkymo technologijomis.

Bendrovės įranga, sistemos ir paslaugos yra skirtos padėti klientams optimizuoti jų procesų našumą. Sprendimai padeda jiems šildyti, vėsinti, atskirti ir gabenti produktus maisto ir gėrimų, chemikalų ir naftos chemijos produktų, farmacijos, krakmolo, cukraus ir etanolio gamybos pramonėje.

„Alfa Laval“ produktai taip pat naudojami elektrinėse, laivuose, naftos ir dujų žvalgyboje, mašinų gamybos pramonėje, kasybos pramonėje ir nuotekų valymui, taip pat komforto klimatui ir šaldymui.

„Alfa Laval“ pasaulinė organizacija glaudžiai bendradarbiauja su klientais beveik 100 šalių, kad padėtų jiems išlikti priekyje pasaulinėje arenoje. „Alfa Laval“ yra įtraukta į „Nasdaq OMX“ sąrašą, o 2018 m. Jos metiniai pardavimai siekė apie 40,7 mlrd. Švedijos kronų (apie 4,0 mlrd. Eurų). Bendrovėje dirba apie 17 200 darbuotojų.

www.alfalaval.com

Duroshell product image

Kontaktiniai duomenys

Camilla Wallin

Marketing Communication Manager, Business Unit Marine Separation & Heat Transfer Equipment, Alfa Laval

+46 8 530 653 58
camilla.wallin@alfalaval.com

Susijęs turinys: