Šilumos perdavimas

Šilumokaičiai su mechaniniu paviršių valymu

Sprendimai procesams

Aplinką tausojantys sprendimai

Augalinio aliejaus gamybos sprendimai

Išmetamųjų dujų sprendimai jūrų pramonėje

Sprendimai balastiniam vandeniui

Šaldymo sprendimai

Search within pages and documents

Are you looking for Spare Parts information?

Teirautis Alfa Laval kontaktinių duomenų

Pasirinkite šalį.

Apie „Alfa Laval“ trumpai

3 pagrindinės technologijos

„Alfa Laval“ veiklos esmė – trys pagrindinės technologijų sritys: šilumos perdavimas, separacija ir skysčių valdymas. Visos trys daro didelę įtaką pramonės įmonėms, o „Alfa Laval“ savo techninės kompetencijos sferose pirmauja pasaulinėse rinkose.

9 klientų segmentai

„Alfa Laval“ rinkos orientacija pastaraisiais metais sustiprėjo, sukūrus devynis klientų segmentus. Siekiant išskirtinio dėmesio klientui, šie segmentai dalijami į tris padalinius – procesų technologijų, įrangos ir jūrų pramonės įrangos – kurie vykdo rinkodarą ir parduoda produktus specifinėms klientų grupėms.

100 valstybių

„Alfa Laval“ produktai parduodami maždaug 100 valstybių, iš kurių 50 turi savo pardavimo organizacijas. Bendrovė turi 28 stambiias gamyklas (15 Europoje, 8 Azijoje, 4 JAV ir 1 Lotynų Amerikoje).

18 000 darbuotojų

„Alfa Laval“ visame pasaulyje šiuo metu turi daugiau nei 18 000 darbuotojų. Dauguma jų dirba Švedijoje, Danijoje, Indijoje, Kinijoje, JAV ir Prancūzijoje.

Daugiau nei 130 veiklos metų

Gustafas de Lavalis buvo technikos genijus, tarp kurio išradimų – centrifuginis separatorius ir pirmoji funkcinė garo turbina. Per savo gyvenimą jis užregistravo 92 patentus ir įkūrė 37 bendroves. 1883 metais jis su savo partneriu Oskaru Lammu Jr. įkūrė bendrovę „AB Separator“ – šių dienų „Alfa Laval“ pirmtakę.

Pure Performance_keytech_100x100.jpg