Teirautis Alfa Laval kontaktinių duomenų

Pasirinkite šalį.

2017-08-03 Product News

Alfa Laval 2017 „Drinktec“ parodoje – kartu mes  „Įgyvendinsim tai“

Įgyvendinkite savo planus, apsilankę „Drinktec“ parodos, B3 salės „Alfa Laval“ stende 3-323, kur visą dėmesį skirsime aiškindami, kaip gėrimų ir alaus gamintojai gali padidinti gamybos proceso našumą, išgauti reikiamą skonių įvairovę ir gryną produktų skonį, tuo pat metu gerindami energijos naudingumą, produktyvumą, vandens taupymą ir atliekų panaudojimą.

Alfa Laval alkoholio kiekio mažinimo Modulis

Iš visų mūsų demonstruojamų produktų, norėtume išskirti alkoholio kiekio mažinimo modulį – supaprastintą šilumokaičių, prietaisų ir srauto valdymo derinį, kuriuo veiksmingai išgaunamas nealkoholinis alus, kurio alkoholio kiekis pagal masę yra mažesnis nei 0,05 %, proceso metu naudojant žemą temperatūrą ir slėgį, taip sumažinant ne tik komunalines išlaidas, bet ir produktus pagaminant už nedidelę savikainą. Šiame modulyje alus pirmiausiai yra degazuojamas, suskystintos lakiosios medžiagos grąžinamos atgal į alaus srautą ir tuomet pašalinamas alkoholis, specialiu distiliavimo vamzdžiu paleidžiant į viršų kylančius kulinarinius garus. Alkoholis yra garų pavidale, kurie kondensuojami ir surenkami. Šis automatiškai veikiantis ir energiją tausojantis modulis per vieną kartą pašalina alkoholį, naudojant distiliavimo principą, kuris yra itin veiksmingas esant žemai temperatūrai ir slėgiui, tuo pat metu užtikrinant kuo mažesnes veiklos sąnaudas.

Mūsų stende lankytojai taip pat galės išvysti ir apžiūrėti:

  • Alfa Laval LKH Prime išcentrinį siurblį – tai savaime užsipildantis siurblys, pasižymintis orasraigčio technologija. Šis produktas buvo sukurtas, siekiant išgauti didžiausią alaus ir gėrimų gamyboje naudojamų CIP (vietoje plaunamų) sistemų efektyvumą, tuo pat metu užtikrinant tylų jų veikimą. Šis siurblys taip pat gali siurbti produktą, mažindamas kapitalo investicijas.
  • Alfa Laval TJ40G rotacinį purkštuko antgalį – tai talpų valymo įrenginys, kuris užtikrina ne tik
    išskirtinį būdą išplauti talpą, bet ir galutinio produkto kokybę, tuo pat metu sumažindamas taršos riziką. Produktas sukurtas taip, kad būtų optimizuotos vandens ir naudojamų cheminių medžiagų sąnaudos.
  • Alfa Laval Brew 2001 išcentrinį skirtuvą – vienintelis, didelio našumo, visiškai hermetiškas, per apačią įleidžiamo skysčio sprendimas, užtikrinantis optimalų alaus skaidrumą ir blizgumą. Šis skirtuvas yra itin našus, tačiau produktą apdoroja švelniai, taip sutaupydamas ne tik energijos, bet ir veikimo metu išvengdamas gedimų.
  • Alfa Laval Foodec decanter išcentrinį skirtuvą – puikiai tinkantis alaus gamybos našumo didinimui, pradedant misos išgavimu, nuotekų valymu ir baigiant vandens pašalinimu iš panaudotų grūdų ir mielių.
  • Alfa Laval Iso-Mix maišytuvą – įrodyta, jog rotacinių purkštukų maišytuvai ne tik optimizuoja alaus fermentaciją, bet ir yra naudojami maišant bei ruošiant gėrimų sirupus. Specialioji versija taip pat gali apdoroti supiltus sausus apynių spurgus. Ši sistema pagerina kokybę, sutrumpina maišymo laiką ir sumažina suvartojamos energijos kiekį bei išlaidas.
  • „Alfa Laval“ hibridinis miltelių maišytuvas – puikiai tinkantis įvairių miltelių (pvz., saldiklių ar stabilizatorių) tirpinimui gėrimuose. Šis įrenginys turi du siurblius ir bendrą pavarą, todėl nereikia jungti papildomų siurblių.

Alaus gamyba - didelė ir maža

Alfa Laval pažangūs alaus gamybos sprendimai, pradedant pavieniais moduliais ir baigiant gamybos proceso blokais, yra sukurti, siekiant padėti jums, kaip alaus gamintojui, pasiekti didesnį našumą, tuo pat metu sumažinant sunaudojamos energijos ir vandens bei gaunamų atliekų kiekį. Mūsų paslaugos taip pat apima sumontuotų sistemų patikrinimą ir patobulinimą, siekiant pagerinti jų efektyvumą. Siekime didžiausio gamybos našumo ir mažiausio poveikio aplinkai kartu.

Gėrimų gamyba - vidinė ramybė

Didžiausias iššūkis, gaminant gaiviuosius gėrimus, yra tolygiai sumaišyti sirupą su galutiniu produktu. „Alfa Laval“ lėtai maišančių maišytuvų ir greitai maišančių purkštukų maišytuvų derinys užtikrins kokybiškus rezultatus ir padės pasiekti didžiausią gamybos našumą. Tuo pat metu išlaikysite išskirtinį higienos lygį. Prie jų prijungę ekonomiškai ir veiksmingai veikiančius talpų valymo įrenginius bei kitus sprendimus, gazuotų ir negazuotų gaiviųjų gėrimų gamintojai pajus vidinę.

 

Produktyvumas, optimizavimas ir prieinamumas

Alfa Laval 360° aptarnavimo skyrius siekia prailginti mūsų klientų įrangos veikimą, užtikrindamas, jog visos sistemos veiks didžiausiu pajėgumu.

Spaudos pusryčiai

Kviečiame jus rugsėjo 12 d. 9:30–10:30 val. atvykti į mūsų stendą ir prisijungti prie mūsų organizuojamų spaudos pusryčių, kurių metu trumpai pristatysime savo produktus. Vėliau pakviesime jus pasilikti išgerti puodelio kavos ir pasivaišinti pusryčiais, bei išsamiau pasikalbėti su mūsų produktų ir verslo specialistais.

Daugiau informacijos apie Alfa Laval įmonę „Drinktec“ parodoje rasite adresu: www.alfalaval.com/drinktec.

Apie Alfa Laval

Alfa Laval yra pasaulinėje rinkoje pirmaujantis specializuotų produktų ir inžinerinių sprendimų, paremtų pagrindinėmis šilumos perdavimo, atskyrimo ir skysčių valdymo technologijomis, tiekėjas.

Įmonės įranga, sistemos ir paslaugos yra skirtos padėti savo klientams optimizuoti veiklos procesų našumą. Šie sprendimai jiems padeda pašildyti, atvėsinti, atskirti ir į kitą vietą perkelti maisto ir gėrimų, cheminių medžiagų ir naftos chemijos, vaistų, krakmolo, cukraus ir etilo alkoholio pramonės produktus.

Alfa Laval produktai taip pat yra naudojami elektrinėse, laivuose, naftos ir dujų žvalgybos, mechanikos inžinerijos ir kasybos pramonėje, nuotekų valymo, klimato kontrolės ir šaldymo įrenginiuose.

Pasaulinė Alfa Laval organizacija glaudžiai bendradarbiauja su savo klientais beveik 100 šalių, siekdama jiems padėti pirmauti pasaulinėje rinkoje. Alfa Laval įmonę galima rasti „Nasdaq OMX“ sąraše, o jos 2016 m. pardavimai siekė apie 35,6 mlrd. Švedijos kronų (~3,77 mlrd. eurų). Įmonėje dirba apie 17 000 darbuotojų.

www.alfalaval.com

Drinktec_stefan2_640x360.jpg

Daugiau informacijos apie tai, kur rasti Alfa Laval, apie spaudos pusryčius, produktus ir paslaugas, galite rasti

alfalaval.com/drinktec

Susijęs turinys: